Szukaj

Lech Wałęsa zostawił niepełnosprawnych i wyruszył na „Wielkie Spotkanie w Puławach”. Internauci drwią z niskiej frekwencji [foto]

22-05-2018 19:45
Lech Wałęsa Fot. Zbigniew Stonoga / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Lech Wałęsa podczas spotkania z protestującymi osobami niepełnosprawnymi, że nie może z nimi zostać, ponieważ o godzinie 18:00 ma być w Puławach na „wielkim spotkaniu”. Opublikowane zdjęcia sugerują jednak, że frekwencja nie należała do najlepszych.

Od blisko miesiąca w Sejmie protestują osoby niepełnosprawne wraz ze swymi rodzinami. Strajkujących postanowił odwiedzić Lech Wałęsa. Gdy zaproponowano mu zostanie i wspólną walkę o stawiane postulaty, były prezydent stwierdził, że nie może, ponieważ musi wziąć udział w innym wydarzeniu.

Ja chcę zwyciężać z wami, a nie siedzieć. Ja za chwilę muszę, na 18, być w Puławach, tam mam wielkie spotkanie

Koniecznie przeczytaj: Lech Wałęsa tłumaczył tajwańskiej delegacji.... jak skutecznie rozliczać się z trudną przeszłością [FOTO]

Czytaj też: Lech Wałęsa zapowiada, że do Polski przybędzie miliard imigrantów z Chin

– tłumaczył Wałęsa.

Teraz na Twitterze pojawiło się zdjęcie ze spotkania w Puławach. Widać na nim około trzydziestu osób w towarzystwie dawnego lidera „Solidarności”.

Internauci zaczęli więc drwić z „Wielkiego Spotkania w Puławach”. Pod specjalnym hasztagiem zamieszczano specjalne posty, kpiące z byłego prezydenta.

Należy jednak nadmienić, że „Dziennik Zachodni” poinformował o tłumach, które przybyły na spotkanie z Wałęsą. Podczas wydarzenia sala miała być pełna. Możliwe więc, że były prezydent faktycznie jechał na „wielkie spotkanie”.

Warto przeczytać: Lech Wałęsa sugeruje, że Jarosław Kaczyński jest gejem

Podziel się