Szukaj

Stalowa Wola: Mężczyzna wjechał ciągnikiem do centrum handlowego i siekierą zniszczył witrynę sklepową [wideo]

27-07-2018 15:59
Incydent w Stalowej Woli
Podziel się

W piątek funkcjonariusze policji ze Stalowej Woli zatrzymali 24-latka, który wjechał ciągnikiem do centrum handlowego, zniszczył bankomat, a następnie przy użyciu siekiery rozbił witrynę sklepową. Co ciekawe, mężczyzna trafił w ręce policji tuż po tym, jak staranował bramę wjazdową prowadzącą do miejscowej komendy.

Jak informują media, przed godz. 10 stalowowolscy policjanci otrzymali zgłoszenie, że młody mężczyzna wjechał ciągnikiem rolniczym do centrum handlowego znajdującego się na ul. Przemysłowej. Mężczyzna najpierw zniszczył drzwi wejściowe, później uszkodził bankomat, zaś na końcu przy pomocy siekiery rozbił jedną z witryn sklepowych. 

Krótko po tym, mężczyzna pojechał ciągnikiem w kierunku miejscowej komendy policji. Gdy dotarł na miejsce, staranował bramę wjazdową. To właśnie wówczas został zatrzymany przez funkcjonariuszy.  

Koniecznie przeczytaj: Policja odpowiada na informację o posiadaniu broni przez Lecha Wałęsę. Były prezydent tłumaczy się [foto]

Czytaj też: Policja poszukuje mężczyzny z nagrania. W czasie protestów zachowywał się wyjątkowo agresywnie [wideo]

Policjanci ustalili, że 24-latek to mieszkaniec powiatu stalowowolskiego. Wiadomo już również, że w momencie zatrzymania był trzeźwy.

Mężczyzna, ze względu na swój stan psychiczny, został przewieziony do szpitala. Funkcjonariusze prowadzą teraz czynności śledcze służące wyjaśnieniu wszystkich okoliczności tego incydentu.

Warto przeczytać: Gdańsk: Policja szuka tych osób. Dwie zawodowe złodziejki błyskawicznie ukradły kobiecie telefon [wideo]

Podziel się