Szukaj

Słupsk: Imigrant z Ukrainy miał obnażać się na oczach dziewczynek na przystanku autobusowym

28-03-2019 17:51
Radiowóz, policja Fot. Damianwiszowaty12 / wikimedia.org / CC BY 3.0
Podziel się

42-letni Ukrainiec trafił do aresztu w Słupsku w związku z wykonywaniem tzw. innych czynności seksualnych. Rusłan T. miał dwukrotnie obnażać się na przystanku autobusowych na oczach dziewczynek w wieku 9-10 lat.

Do zdarzeń miało dość 20 i 21 marca na przystanku autobusowym na skrzyżowaniu ul. Szczecińskiej z ul. Kossaka w Słupsku.

Mężczyzna miał dwa dni z rzędu publicznie obnażać się i dokonywać czynności seksualnych na przystanku autobusowym

- mówi cytowany przez portal gp24.pl prokurator rejonowy w Słupsku, Piotr Nierebiński.

W piątek 22 marca 42-latek został zatrzymany przez policję. Poszkodowane dzieci zostały przesłuchane w weekend w obecności psychologa.

Koniecznie przeczytaj: Profanacja na Jasnej Górze. Przebrany za kobietę ekshibicjonista obnażał się przed obrazem Matki Boskiej

Czytaj też: Nielegalny imigrant z Iraku dotarł do Polski na... pniu drzewa. Pomagał mu obywatel Ukrainy. Obydwu mężczyzn zatrzymała Straż Graniczna [foto]

Mężczyzna usłyszał zarzut z art. 200 §4 Kodeksu karnego, który dotyczy przestępstwa polegającego na zaspokojeniu seksualnym poprzez prezentację małoletniemu poniżej lat 15 wykonania czynności seksualnej, za co grozi do lat 3 pozbawienia wolności.

Sąd przychylił się do wniosku o zastosowanie dwumiesięcznego aresztu wobec obywatela Ukrainy. Mężczyzna nie przyznaje się do winy.

Warto przeczytać: „Zmęczony rasizmem”. Marokański imigrant podpalił się w Belgii [WIDEO]

Podziel się