Szukaj

Szybciej nie znaczy lepiej. Idiotyczne zachowanie kierowcy w Bielsku-Białej [WIDEO]

29-08-2017 12:03
Błąd kierowcy na drodze w Bielsko-Białej Fot. Bielskie Drogi / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Portal bielskiedrogi.pl opublikował wczoraj nagranie, na którym uchwycono bezmyślne zachowanie na drodze kierowcy osobówki. Jak łatwo wywnioskować z filmu, wszystkiemu winna była nadmierna prędkość.

Trwający roboty na drodze i często związana z tym zmiana organizacji ruchu powinny wymuszać na kierowcach jeszcze większą ostrożność i na pewną mniejszą niż zazwyczaj prędkość.

Najwyraźniej inne zdanie na ten temat ma kierowca ze Śląska, który jadąc ulicami Bielska-Białej pomylił pasy ruchu. Zamiast jechać spokojnie swoim pasem, koniecznie chciał wyprzedzić jadące przed nim auta – skręcił więc w lewo i... wjechał na przeciwległy pas ruchu. Na szczęście niezbyt rozsądny kierowca nie zderzył się z żadnym autem jadącym z naprzeciwka.

Koniecznie przeczytaj: Szokujące nagranie z Rosji. Staruszek miał problemy z przejściem przez pasy, więc niecierpliwy kierowca zaczął go… ciągnąć po drodze [WIDEO]

Czytaj też: Arab, który wychylił się z samochodu w czasie jazdy, aby pogrozić innemu kierowcy, szybko tego pożałował [WIDEO]

 

Warto przeczytać: Skandal we Francji! Polski kierowca otrzymał mandat na podstawie… zmyślonego przepisu

Podziel się