Szukaj

Matka urządziła ze swoim synem idiotyczną zabawę – polegała ona na wrzucaniu butelek do kąpieliska [wideo]

06-06-2018 22:16
Matka z synem na kąpielisku Fot. qrvavyy / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W internecie pojawiło się nagranie, które jest niezwykle mocno krytykowane. Chłopczyk pochwalił się zabawą, jaką urządził sobie z mamą. Polegała ona na wrzucaniu do kąpieliska pustych butelek po alkoholu.

Do zdarzenia doszło na kąpielisku Rejów w Skarżysku. Na rodzinny spacer wybrała się rodzina, która postanowiła nieco urozmaicić sobie czas specyficzną zabawą. Chłopiec zbierał puste butelki po alkoholu, których na plaży nie brakowało. Następnie urządzono zawody.

Na początku to chłopczyk z radością rzucił butelkę do wody. Jego mama ani myślała upominać swojego syna. Co więcej, po chwili sama przystąpiła do zabawy. Przez chwilę martwiła się, że kamera nie ujęła jej rzutu. „Na szczęście” jej wyczyn również znalazł się na nagraniu.

Koniecznie przeczytaj: Po przegranej Polski z Senegalem były piłkarz reprezentacji nie wytrzymał: „Mam w d***e takie mecze” [wideo]

Czytaj też: Niemiecka Antifa szykuje ogromne zamieszki w Augsburgu. Wydała podręcznik, w którym uczy, jak robić bomby i skutecznie podpalać samochody

W pewnym momencie chłopiec chciał zacząć tłuc butelki, które uzbierał. Po namyśle uznał jednak, że nie jest to najlepszy pomysł. Bohater nagrania wrócił więc do sprawdzonego sposobu i ponownie zaczął wrzucać butelki do wody.

Film został zamieszczony w sieci, jednak pod nawałem negatywnych komentarzy został usunięty. Jeden z internautów zdołał wcześniej zapisać nagranie i wrzucił je po raz kolejny.

Materiał można obejrzeć poniżej:

Warto przeczytać: „Stop ACTA 2.0!”. W całej Polsce odbyły się protesty przeciwko cenzurze internetu [foto+wideo]

Podziel się