Zbigniew Hołdys o 100-leciu odzyskania niepodległości przez Polskę. „Nie powinniśmy świętować, dopóki rządzi PiS”
05-10-2018 14:31
Współzałożyciel zespołu Perfect, Zbigniew Hołdys słynący z antyrządowej aktywności w niektórych mediach po raz kolejny pokusił się o zadziwiające stwierdzenie. Tym razem uznał bowiem, że należy przesunąć obchody stulecia odzyskania przez Polskę niepodległości do momentu, gdy obecnie rządząca partia straci swoją władzę. Jego wpis dosadnie skomentowali internauci.
W jednym swoich niedawnych wpisów w mediach społecznościowych muzyk stwierdził, że nie powinniśmy obchodzić setnej rocznicy odzyskania niepodległości, dopóki władze będzie sprawowało Prawo i Sprawiedliwość:
Nie powinno się obchodzić 100-lecia Niepodległości Polski, dopóki PIS jest u władzy
Tweet Zbigniewa Hołdysa dosadnie skomentowali internauci:
Wszyscy zdrowi?
— Krzysztof Kantor (@krzychu1973) 3 października 2018
Koniecznie przeczytaj: „Jestem przerażona”. Polska aktora ma wyjątkowo złe zdanie o patriotycznych obchodach Święta Niepodległości [wideo]
Czytaj też: Znamy już oficjalne hasło Marszu Niepodległości 2018. Idealne na 100-lecie nieodległości Polski [wideo]
Hołdys żąda przeniesienia 100lecia niepodległości Polski na czas rządów Platformy ???????????? https://t.co/K0e8hZRu6D
— Michał Michalewicz (@MiMichalewicz) 3 października 2018
Ło kurna ????to mogem nie dożyć???? mam nadzieje????
— Olgierd Sokołowski ???????? ???? (@OlgierdMichal) 3 października 2018
No to się doczekają.....????
— Anna (@Anna12wer) 4 października 2018
To proszę nie obchodzić. Polacy sobie jakoś bez pana poradzą ????
— m1KKa3L (@m1KKa3L) 3 października 2018
Warto przeczytać: Niesamowity spot. Organizatorzy opublikowali oficjalne zaproszenie na Marsz Niepodległości 2018 [wideo]