Szukaj

Warszawa: Hindus dostarczający jedzenie chciał zgwałcić klientkę

27-07-2018 11:40
Dostawa jedzenia
Podziel się

Do zdarzenia doszło na warszawskim Mokotowie. 36-letni Hindus przywiózł zamówione jedzenie do jednego z mieszkań. Kiedy drzwi otworzyła mu kobieta, mężczyzna siłą wtargnął go środka i zaczął napastować seksualnie klientkę.

Według relacji w mediach, Hindus miał ją całować i obmacywać w okolicach intymnych. Kiedy kobieta ostro zaprotestowała, mężczyzna stał się agresywny i siłą chciał zmusić kobietę do seksu.

Na szczęście ofierze udało się oswobodzić i zawiadomić policję. Mężczyzna został zatrzymany następnego dnia. Policja potwierdziła, że to 36-letni obywatel Indii, pracujący w jednej z warszawskich firm jako dostawca jedzenia.

Koniecznie przeczytaj: Imigrant z Somalii chciał zgwałcić młodą kobietę. Nieprzytomny wylądował w szpitalu

Czytaj też: Dramatyczne wydarzenie z udziałem bramkarza Legii Warszawa. Arkadiusz Malarz reanimował ofiary wypadku samochodowego

Hindus nie przyznawał się do winy, jednak zebrane materiały dowodowe w sprawie były na tyle mocne, że sąd zdecydował się przychylić do wniosku prokuratury oraz policji i zasądzić środek zapobiegawczy w postaci 2-miesięcznego aresztu tymczasowego. Mężczyźnie w przypadku udowodnienia zarzucanego czynu grozi 12 lat więzienia.

Warto przeczytać: Surowe kary dla kibiców Legii Warszawa po zajściach w Madrycie. Wielotysięczne grzywny i zakazy stadionowe

Podziel się