Szukaj

Warszawa: Przedstawiciele środowiska LGBT zakłócili akcję fundacji pro-life. Interweniowała policja [wideo]

04-06-2019 18:28
Patologiczne harce środowiska LGBT na warszawskiej „Patelni” Fot. Media Narodowe / YouTube / YouTube
Podziel się

Na warszawskiej „Patelni” Fundacja PRO - Prawo do życia zorganizowała zbiórkę podpisów. Środowisko LGBT natarczywie usiłowało przeszkadzać organizatorom zbiórki.

Hej! Jest akcja! W piątek (jutro) po 17:30 widzimy się na Patelni (zaczynamy punkt 18:00), żeby zrobić >największą< imprezę i pozagłuszać wstrętne homofobiczne głupoty opowiadane przez namiot Zygotarian (a przy tym bawić się z ekipą LGBTQ+ przy świetnej muzyce)! Bądź koniecznie, weź osoby przyjacielskie i sojusznicze! W miarę możliwości podaj to info innym zainteresowanym - oczywiście przez messengera albo smski - a nie publicznie. To impreza - niespodzianka.

Koniecznie przeczytaj: „Wyp***dalać, Szczecin was nie chce!”. Grupa młodych mężczyzn rozbiła festyn LGBT [wideo]

Czytaj też: Londyn w oparach absurdu. LGBT zdobywa kolejny przyczółek

- tej treści wiadomość rozsyłały sobie osoby związane z LGBT.

Jak widzimy na nagraniu wykonanym przez Media Narodowe, tęczowym tańcom i swawoli nie było końca. Zabrakło jedynie jednorożców.

Zachowanie przedstawicieli środowiska LGBT spotkało się z reakcją policji. Jedna z interwencji, związana z obrazą uczuć religijnych, została podjęta wobec osoby noszącej koszulkę z wizerunkiem Matki Boskiej w tęczowej aureoli. Inna dotyczyła osoby, która podczas próby wylegitymowania nie stosowała się do poleceń funkcjonariuszy i zaczęła przed nimi uciekać.

Jak widać na całym poniższym nagraniu, osoby ze środowisk LGBT uważają, że prawo i porządek publiczny ich nie obowiązuje:

Warto przeczytać: Prawicowy gej ostro krytykuje środowiska LGBT: „Ideologia gender jest antynaukowa. To absurd” [wideo]

Podziel się