Szukaj

Hanna i Tomasz Lis zachwyceni urodą żony prezydenta Francji. Naczelny „Super Expressu” nie wytrzymał… [FOTO]

15-05-2017 15:02
Sławomir Jastrzębowski komentuje tweet Hanny Lis o pierwszej damie Francji Fot. Sławomir Jastrzębowski / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Od czasu wygranej Emmanuela Macrona w wyborach prezydenckich we Francji, międzynarodowe media bardzo dużo uwagi poświęcają osobie pierwszej damy. Emocje budzą zarówno jej wiek, jak i to, w jakiś sposób poznała swojego przyszłego męża.

Mizoginizm i homofobia są winne kwestionowania relacji ze starszą od siebie o 24 lata kobietą - zaraz po wygranych wyborach mówił Emmanuel Macron w wywiadzie dla dziennika „Le Parisien”.

Nie trudno też zauważyć, że środowiska lewicowe, zarówno we Francji, jak i na świecie, bronią Brigitte Macron, twierdząc, że „miłość nie zna granic” i sugerując, że uwiedzenie nastolatka przez 24 lata starszą nauczycielkę, to nic nadzwyczajnego.

Koniecznie przeczytaj: Kontrowersje wokół żony Macrona. Uwiodła go, gdy miał 14 lat

Czytaj też: O krok od wpadki. Donalda Trumpa uratowała Pierwsza Dama [WIDEO]

Niektórzy idą o krok dalej i stawiają żonę prezydenta Francji za wzór, między innymi zachwycając się jej... wyglądem. Brigitte Macron na Twitterze wychwalała między innymi Hanna Lis.

Brigitte Macron na Twitterze wychwalała między innymi Hanna Lis.

Wykształcona, inteligenta, szalenie atrakcyjna – napisała dziennikarka na Twitterze.

To jednak było za wiele dla redaktora naczelnego „Super Expressu”, który skomentował wpis Lis.

Ona jest szalenie atrakcyjna, a ja jestem znanym kędziorem. Rany, przecież ludzie nie są ślepi!!! - zripostował Sławomir Jastrzębowski.

Atrakcyjność pierwszej damy Francji usiłował obronić również mąż Hanny Lis, Tomasz. Jednak także i on doczekał się szybkiej odpowiedzi.

Warto przeczytać: Pierwsze wyniki wyborów we Francji. Przytłaczające zwycięstwo Macrona

Podziel się