Szukaj

Poseł PO w czasie programu na żywo usłyszał nagranie: „Halicki, to mój sąsiad, to jest, ku**a, debil” [WIDEO]

06-08-2017 12:52
Andrzej Halicki, PO Fot. TVP Info / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Jak można było się spodziewać, głównym tematem dzisiejszego programu „Woronicza 17” na antenie TVP Info były ujawnione dzisiaj taśmy z restauracji „Sowa i Przyjaciele”. Poseł Andrzej Halicki przekonał się, że niektórzy z jego „kolegów” nie mają o nim najlepszego zdania.

W czasie rozmowy Radosława Sikorskiego z ówczesnym prezesem spółki PKN Orlen, Jackiem Krawcem, która została nagrana na początku 2014 r., pada wiele krytycznych słów pod adresem Grzegorza Schetyny i sprzyjających mu polityków z PO. Sikorski wprost kpi z trzyosobowej „frakcji Schetyny”, w skład której mieli wchodzić także Andrzej Halicki i Rafał Grupiński.

Swoją opinię wyraża także, w niezbyt dyplomatyczny sposób, Jacek Krawiec.

Koniecznie przeczytaj: Nowe taśmy z „Sowa i Przyjaciele”. Jednym z wątków… poglądy polskich internautów. „Zrobili badania...” [WIDEO]

Czytaj też: Wyciekły nowe taśmy z Radosławem Sikorskim! Tych słów Grzegorz Schetyna mu raczej nie wybaczy... [WIDEO]

To też jest kwestia jakości ludzi, których masz koło ciebie (Grzegorz Schetyna - dop. red.). Halicki ku**a, ten Grupiński… Grupiński jest niegłupi, ale Halicki no to jest mój sąsiad, mieszka wieś obok. To jest, ku**a, debil no – tak Krawiec mówi o pośle PO, typowanym na kandydata na prezydenta Warszawy.

Nagranie zostało odtworzone w czasie programu „Woronicza 17”. O komentarz został poproszony Halicki, który chyba nie najlepiej poczuł się, słysząc taką ocenę swojej osoby.

Pomimo tego, że widzę jesteśmy sąsiadami, nie bywaliśmy u siebie – krótko skomentował.

Warto przeczytać: Genialna przeróbka „Piratów z Karaibów”! W rolach głównych Andrzej Duda i Bronisław Komorowski [WIDEO]

Podziel się