Szukaj

HIT! Andrzej Hadacz ostrzega, że już niedługo PiS zacznie… wyłączać internet! Na szczęście tylko w weekendy [WIDEO]

18-12-2017 14:16
Andrzej Hadacz Fot. wsensie.tv / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Andrzej Hadacz, jak można było się spodziewać, zaczął się pojawiać na protestach „w obronie wolnych sądów”. Przy okazji wywiadu zwolennik opozycji, znany również jako TW „Matka”, ostrzegł wszystkim przed PiS-em, który, jak przekonywał Hadacz, już niedługo ma zamiar odcinać ludzi od internetu. Na szczęście tylko w weekendy.

Jak łatwo zaważyć, na kolejnych protestach opozycji pojawiają się te same twarze. Nie mogło więc zabraknąć Andrzeja Hadacza, który najpierw zasłynął swoimi prowokacyjnymi zachowaniami na Krakowskim Przedmieściu, a niedługo potem otwarcie już wrażał swoją sympatię dla Bronisława Komorowskiego i PO. Kilka miesięcy temu portal wpolityce.pl poinformował, że IPN jest w posiadaniu dokumentów, z których wynika, że Hadacz został pozyskany przez służby PRL do współpracy jako TW „Matka”.

Koniecznie przeczytaj: Polskie sądy nie chcą zająć się aferą Volkswagena. Tymczasem Amerykanie już uzyskali wielomiliardowe odszkodowania [WIDEO]

Czytaj też: W czasie posiedzenia sejmowej komisji ds. GMO jedna z kobiet oświadczyła, że jest… Matką Boską [WIDEO]

Tym razem „zatroskany” mężczyzna, walczący z „reżimem” PiS, postanowił ostrzec przed kolejnym zagrożeniem. Według jego rzekomej wiedzy, już niedługo obecny rząd zacznie odcinać ludziom internet, ale na razie tylko w sobotę i niedzielę. „O tym się jeszcze nie mówi, ale tak będzie” - przekonywał Hadacz.

Dramatyczny apel na nagraniu poniżej:

Dłuższa wypowiedź tutaj:

Warto przeczytać: Hanna Lis skomentowała decyzję KE przeciw Polsce. Winą obarczyła PiS. Podany przez nią „argument” zwala z nóg [FOTO]

Podziel się