Szukaj

Niecodzienny przerywnik konferencji prasowej. Grzegorz Schetyna nękany był przez… muchę [WIDEO]

03-08-2017 20:30
Grzegorz Schetyna nękany przez muchę Fot. Waldi 78PL / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W czasie publicznych wystąpień polityków nieraz mają miejsce zaskakujące sytuacje. Konferencja szefa Platformy Obywatelskiej Grzegorza Schetyny, która odbyła się wczoraj w Sejmie nieoczekiwanie zakłócona została przez… natrętną muchę.

W czasie wczorajszego programu satyrycznego „W tyle wizji” na antenie TVP Info nawiązano do briefingu prasowego Grzegorza Schetyny, który pytany był m.in. o dzisiejsze przesłuchanie Donalda Tuska.

Cały show został mu skradziony przez muchę, i to bynajmniej nie przez Joannę – skomentował przebieg konferencji współprowadzący program Rafał Ziemkiewicz.

Natrętny owad był na tyle uciążliwy, że polityk w końcu musiał przerwać swoją wypowiedź. Schetyna zażartował, że cała sytuacja to prowokacja.

Koniecznie przeczytaj: Grzegorz Schetyna nazywa prawo Polski do domagania się reparacji wojennych od Niemiec... absurdem [WIDEO]

Czytaj też: Grzegorz Schetyna niechcący potwierdził, że opozycja próbowała dokonać zamachu stanu [WIDEO]

Nie wierzę w spiskową teorię dziejów, ale sami Państwo widzieli – podsumował.

To nie jedyny ciekawy fragment konferencji. Schetyna kiedy zapytano go, jak odczytuje przesłuchania Tuska w prokuraturze, wyjątkowo długo nie był w stanie udzielić odpowiedzi.

Od 4.50 minuty poniższego nagrania.

Warto przeczytać: Wyciekły nowe taśmy z Radosławem Sikorskim! Tych słów Grzegorz Schetyna mu raczej nie wybaczy... [WIDEO]

Podziel się