Szukaj

Śląskie: Drastyczne nagranie. Świadek przejechał po mężczyźnie „tworzącym” bramę weselną [wideo+18]

12-10-2018 20:03
Niecodzienny wypadek na bramie weselnej Fot. anti islam / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Piękna uroczystość na Śląsku przerodziła się w prawdziwy horror. Wszystko za sprawą groźnie wyglądającego wypadku, do którego doszło podczas przejazdu przez bramę weselną. Jak widzimy na opublikowanym w sieci nagraniu, mężczyzna położył się przed jednym z samochodów. Świadek prowadzący te pojazd nie zauważył go i przejechał po nim.

Organizatorzy bramy weselnej tradycyjnie domagali się od nowożeńców alkoholu. Gdy spełnili prośbę, za nimi podjechał samochód, który prowadził świadek. Wówczas jeden z mężczyzn położył się przed autem. Na jego nieszczęście, kierowca ruszył i przejechał po nim.

Mężczyzna, który początkowo się poruszał, później leżał pod kołami auta w bezruchu. Ludzie zszokowani całą tą sytuacją rozpoczęli akcję ratunkową. Nieszczęsnego mężczyznę udało się wyciągnąć spod pojazdu.

Koniecznie przeczytaj: Ślaskie: Tragiczny wypadek w Raciborzu. Pijany kierowca zabił małżeństwo [foto]

Czytaj też: Śląskie: Szokujące nagranie. Pijany mężczyzna usiłował zgwałcić niewidomego psa [wideo]

Na nagraniu słychać, że kierowca samochodu tłumaczył się, że nie widział leżącego człowieka. Jak się okazało, poszkodowany na szczęście nie doznał poważniejszych obrażeń.

Warto przeczytać: Szokujące nagranie z Zielonej Góry. Pijany recydywista brutalnie pobił taksówkarza. Wszystko nagrał świadek zdarzenia [wideo]

Podziel się