Szukaj

Groźny wypadek strażaków jadących na akcję gaśniczą. Wypadli z drogi na jednym z zakrętów [wideo]

06-07-2018 19:40
Wypadek wozu strażackiego Fot. Polski Serwis Pożarniczy / Facebook.com
Podziel się

Strażacy jadący na akcję gaśniczą w Gliwicach uczestniczyli w groźnie wyglądającym wypadku. Wóz, którym jechali, przewrócił się na bok podczas pokonywania zakrętu. Na nagraniu widać, że zdarzenie wyglądało bardzo groźne, ponieważ pojazd poruszał się z dużą prędkością i stanowił poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Z relacji lokalnych mediów wynika, że strażacy jechali na akcję gaśniczą do jednego gliwickich mieszkań. Jak widzimy na nagraniu, na miejsca tego zdarzenie skierowano dwa wozy. Niestety jeden z nich w pewnym momencie wypadał z zakrętu i przewrócił się na ruchliwej drodze. 

Wiadomo już, że w wypadku nikt poważnie nie ucierpiał. Jeden z strażaków jadących w wozie miał jedynie delikatnie rozcięty łuk brwiowy.

Koniecznie przeczytaj: Czegoś takiego nie było w polskiej lidze od dawna. Ogromna zadyma podczas meczu Piasta Gliwice z Górnikiem Zabrze. Interweniować musiała policja [wideo]

Czytaj też: Straż Miejska nazywa „babcię od bułek” przestępcą i grozi organizatorom zbiórki

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca chciał pokonać, jadąc za szybko. Policja poinformowała również, że wszyscy strażacy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

Warto przeczytać: Niszczycielski orkan przechodzi nad Polską. Służby walczą z jego skutkami. W internecie pojawiały filmy i zdjęcia ukazujące siłę tego żywiołu [WIDEO+FOTO]

Podziel się