Szukaj

Groźny wypadek strażaków jadących na akcję gaśniczą. Wypadli z drogi na jednym z zakrętów [wideo]

06-07-2018 19:40
Wypadek wozu strażackiego Fot. Polski Serwis Pożarniczy / Facebook.com
Podziel się

Strażacy jadący na akcję gaśniczą w Gliwicach uczestniczyli w groźnie wyglądającym wypadku. Wóz, którym jechali, przewrócił się na bok podczas pokonywania zakrętu. Na nagraniu widać, że zdarzenie wyglądało bardzo groźne, ponieważ pojazd poruszał się z dużą prędkością i stanowił poważne zagrożenie dla innych uczestników ruchu.

Z relacji lokalnych mediów wynika, że strażacy jechali na akcję gaśniczą do jednego gliwickich mieszkań. Jak widzimy na nagraniu, na miejsca tego zdarzenie skierowano dwa wozy. Niestety jeden z nich w pewnym momencie wypadał z zakrętu i przewrócił się na ruchliwej drodze. 

Wiadomo już, że w wypadku nikt poważnie nie ucierpiał. Jeden z strażaków jadących w wozie miał jedynie delikatnie rozcięty łuk brwiowy.

Koniecznie przeczytaj: Jerzy Owsiak obraził się na polskich strażaków. Wezwał posiłki z… Berlina. Polscy strażacy odpowiadają [foto]

Czytaj też: To nagranie mrozi krew w żyłach. Koszmarnie wyglądający wypadek na Zakopiance [wideo]

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca chciał pokonać, jadąc za szybko. Policja poinformowała również, że wszyscy strażacy uczestniczący w tym zdarzeniu byli trzeźwi.

Warto przeczytać: Dramatyczne nagranie. Śmierć turystów to nie był wypadek tylko zamach ISIS. Samochód celowo wjechał w ludzi [wideo]

Podziel się