Szukaj

Gorąco w Sejmie. W roli głównej posłowie Nowoczesnej [WIDEO]

07-07-2017 19:07
Ryszard Petru, Nowoczesna Fot. Janusz Jaskółka / YouTube / screen YouTube
Podziel się

W czasie dzisiejszego posiedzenia Sejmu opozycja, a zwłaszcza posłowie Nowoczesnej, skupiali się na krytyce programu 500 plus. W pewnym momencie atmosfera zrobiła się naprawdę gorąca.

Najpierw miało miejsce emocjonalne wystąpienie posłanki Nowoczesnej Pauliny Hennig-Kloski, która do tego stopnia zapędziła się w krytyce najważniejszego dla rządu programu socjalnego, że doszło do dość widowiskowego przejęzyczenia. Posłanka dała bowiem do zrozumienia, że wszystko co powiedziała do tej pory na temat 500 plus to kłamstwa. Więcej tutaj: Zamieszanie w Sejmie po niefortunnych słowach posłanki Nowoczesnej. „Te wszystkie kłamstwa, które powiedziałam” [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Scheuring-Wielgus w czasie konferencji ujawnia „ksywkę” koleżanki z Nowoczesnej [WIDEO]

Czytaj też: Joanna Scheuring-Wielgus próbuje wyjaśnić podstawy ustroju RP. Próbuje… [WIDEO]

Już wtedy w ławach sejmowych panowało ogromne poruszenie. Jeszcze większa wrzawa miała miejsce w czasie wystąpienia Joanny Scheuring-Wielgus, której Marszałek Sejmu Marek Kuchciński wyłączył mikrofon. Wcześniej posłanka Nowoczesnej niezwykle wzburzona mówiła o „mowie nienawiści”.

Największe show robili członkowie partii Ryszarda Petru, więc i sam lider ugrupowania musiał się jakoś „wykazać”. Polityk w pewnym momencie stracił panowanie nad sobą i „zganił” przeszkadzających mu posłów, grożąc palcem.

Warto przeczytać: Ryszard Petru „odkrył” wielki spisek. „Być może to jest tajny kod, którego oni używają” [WIDEO]

Podziel się