Szukaj

Gimnazjalistki z Gdańska zalewały się łzami w radiowozie, ale wcześniej pozwalały sobie na kpiny z policji

21-05-2017 13:10
Gimnazjalistki z Gdańska Fot. Polska Policja / facebook
Podziel się

Policja opublikowała zdjęcie, na którym widać nastolatki pokazujące obraźliwe gesty na tle radiowozu. Zdaniem funkcjonariuszy, to te same dziewczyny, który kilkanaście dni później tym samym radiowozem były przewożone do sądu w związku z pobiciem koleżanki.

Na opublikowanym na fanpagu Polska Policja na Facebooku zdjęciu kilka dziewczyn wykonuje obraźliwe gesty na tle radiowozu. Według policjantów, to te same gimnazjalistki z Gdańska, które niedawno pobiły koleżankę. Co ciekawe, do sądu były przewożone tym samym radiowozem. Tylko, że wtedy już nie było im do śmiechu, lecz zalewały się łzami.

Jakie dziwne zrządzenie losu. Wcześniej chyba próbowały „upokorzyć” Policję (siebie), a kilkanaście dni później wychodząc z tego – właśnie – radiowozu płakały. Życzymy, aby poprawiły swoje zachowanie i były dla innych wręcz przykładem wzorowego zachowania! A dla innych – ku przestrodze. Warto być porządnym człowiekiem – napisano na profilu Polska Policja.

Koniecznie przeczytaj: Wstrząsające nagranie zarejestrowane przed gimnazjum w Gdańsku. 14-latka brutalnie bita przez rówieśniczki WIDEO]

Czytaj też: Policja odpowiada na zarzuty Stonogi o pobicie i publikuje kompromitujące dla niego nagranie z celi [WIDEO]

 

Warto przeczytać: Policja krwawo spacyfikowała antyislamistyczną demonstrację

Podziel się