Szukaj

Dramatyczne nagranie z Gdańska. Kobieta przejechała pieska. Wszystko na oczach zrozpaczonego chłopca [wideo]

15-09-2018 20:07
Gdańsk, potrącenie psa Fot. Dobrosław Bielecki / Facebook
Podziel się

W Nowym Porcie w Gdańsku kobieta jadąca samochodem osobowym potrąciła psa, który wybiegł na ulicę. Całą sytuację widział 11-letni chłopiec, do którego należało zwierzę.

O sprawie poinformował w czwartek Dobrosław Bielecki, który zamieścił na Facebooku nagranie i zdjęcia. Jak dodał, trwają poszukiwania sprawczyni potrącenia psa, która uciekła i nie zainteresowała się losem zwierzęcia.

Młoda suczka została przejechana na oczach 11-letniego chłopca, który był zszokowany całym zdarzeniem. Na nagraniu widać, jak dziecko zabiera na pobocze psa, płacze i krzyczy z rozpaczy.

Koniecznie przeczytaj: Aresztowała go policja, bo nauczył psa hitlerowskiego pozdrowienia

Czytaj też: W Szwecji kobiety przeżywają dramat. Za prześladowaniami stoi muzułmańska „moralna policja” [WIDEO]

Bielecki napisał, że chłopiec mieszka 20 metrów od miejsca zdarzenia i suczka wypięła mu się ze smyczy po raz pierwszy. 11-latek próbował ją przywołać, ale pies uciekał. W końcu wybiegł na drogę. Z relacji mężczyzny wynika, że dziecko jest zrozpaczone i ciągle się obwinia o śmierć pupila. Nie pomagają także komentarze zamieszczane pod postem na Facebooku.

Mówi, że pierwszy taz się mu smycz wypieła i się obwinia, że źle coś musiał zapiąć... Non stop czyta to co piszecie i płacze. Pyta mamy, dlaczego tak piszą ludzie, że przecież on kochał Lolę i z nią spał i zawsze chodził na spacery... Postawcie się sami w tej sytuacj i zastanówcie się... co matka ma mu odpowiedzieć???

- czytamy w poście.

Bielecki zaapelował do internautów o wstrzymanie się z ferowaniem wyroków w sprawie, a także o niekierowanie gróźb wobec kobiety, która przejechała psa.

Warto przeczytać: Kobieta na nagraniu wyrzeka się Polski i polskości. Zapowiada, że po powrocie do Stanów Zjednoczonych spali polską flagę [wideo]

Podziel się