Szukaj

Kamila Gasiuk-Pihowicz robiła wszystko, aby nie wymówić pełnej nazwy „Prawo i Sprawiedliwość” [WIDEO]

31-03-2017 14:41
Kamila Gasiuk-Pihowicz, Nowoczesna Fot. Adrian Grycuk / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Przedstawiciele ugrupowania Ryszarda Petru nie mają najlepszych relacji z obozem rządzącym. Zauważalnie jest to nie tylko w bezpośrednich starciach polityków, ale nawet w czasie wypowiedzi poszczególnych posłów. Wzajemna niechęć doprowadza wręcz do absurdalnych sytuacji.

Wypowiadając się dla „Wiadomości”, Kamila Gasiuk-Pihowicz chciała odnieść się do działań podejmowanych przez partię rządzącą. Posłanka widocznie zapędziła się, gdyż zaczęła wymawiać pełną nazwę „Prawo i Sprawiedliwość”. Zreflektowała się w trakcie i zamiast dokończyć, jąkając się, w końcu zdołała wykrztusić „PiS”.

Nie wiemy, czy jest to wymóg narzucony przez władze partii czy inicjatywa samej posłanki Nowoczesnej. W każdym razie po ostatniej utarczce słownej z Ryszardem Terleckim w Sejmie Kamila Gasiuk-Pihowicz raczej szybko nie zmieni swojego nastawienia do partii rządzącej. O ostrej wymianie zdań między politykami pisaliśmy tutaj: Gasiuk-Pihowicz: „Parlament to nie jest miejsce dla politycznych klakierów”. Terlecki: „Także dla idiotów” [WIDEO].

Koniecznie przeczytaj: Kamila Gasiuk-Pihowicz próbowała tłumaczyć wpadkę Ryszarda Petru. Nie wyszło [WIDEO]

Czytaj też: Gasiuk-Pihowicz: „Parlament to nie jest miejsce dla politycznych klakierów”. Terlecki: „Także dla idiotów” [WIDEO]

Warto przeczytać: Posłanki Nowoczesnej czują się uciskane przez PiS! Nagrały protest [WIDEO]

Podziel się