Szukaj

Gadowski o Woodstock: „I tak winny będzie PiS” [WIDEO]

21-06-2017 10:14
Witold Gadowski, dziennikarz śledczy Fot. Kanciapa Polityczna / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Dziennikarz ocenia, że istnieje ryzyko zamachu podczas tegorocznego festiwalu Przystanek Woodstock. Uważa jednak, że lewicowym mediom nie chodzi o bezpieczeństwo jego uczestników, lecz o atakowanie rządu.

Witold Gadowski zabrał głos w trwającej od pewnego czasu dyskusji, którą zapoczątkowało upublicznienie policyjnego raportu. Chodzi o Przystanek Woodstock, festiwal organizowany przez Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy jako podziękowanie dla uczestników corocznej akcji charytatywnej.

Według policji, impreza jest niedostatecznie zabezpieczona. Opozycja, lewicowe media i sam Jerzy Owsiak ocenę służb potraktowali jako próbę stłumienia młodzieżowego ruchu przez „totalitarną” władzę. Borys Budka z Platformy Obywatelskiej posunął się nawet do określenia Owsiaka mianem Żołnierza Wyklętego.

Koniecznie przeczytaj: Muzułmańska odpowiedź na... zamachy terrorystyczne. Islam jako „religia pokoju” [WIDEO]

Czytaj też: Witold Gadowski o V kolumnie islamu w Europie [WIDEO]

Gadowski raport policji rozpatruje w kontekście zagrożenia terrorystycznego, jakie w Europie stwarzają muzułmańscy imigranci. Podkreśla, że festiwal odbywa się tuż przy naszej zachodniej granicy – w Kostrzyniu nad Odrą, dlatego można spodziewać się przyjazdu gości również z Niemiec.

Stąd ryzyko, że w tłumie ludzi może dojść do zamachu.

Niestety, według dziennikarza próba zapobiegnięcia tragedii przez rząd może przynieść jedynie ataki ze strony opozycji i lewicowych mediów.

Jeżeli minister Błaszczak będzie starał się zabezpieczyć tę imprezę, będzie musiał podwoić ilość patroli, ustawić bramki, wprowadzić ewidencję osób, które uczestniczą w tej imprezie. I wtedy co? Rozlegną się krzyki: oto faszystowski rząd PiS-u gwałci obywatelską wolność – przewiduje Gadowski.

Ale też, jego zdaniem, zaniechanie działań na rzecz bezpieczeństwa uczestników festiwalu będzie oznaczało ataki na obóz rządzący.

Jak bombka wybuchnie, to jak państwo myślicie? Co napisze Jacek Żakowski, Paweł Wroński i cała reszta tej czeredki? Ano napiszą, że rząd PiS doprowadził do takiego upadku państwa, że dokonano zamachu w trakcie festiwalu Woodstock i trzeba żądać dymisji ministra Błaszczaka – przewiduje dziennikarz.

Warto przeczytać: Witold Gadowski komentuje doniesienia „Bilda” o 6 mln imigrantów, którzy mają przybyć do Europy [WIDEO]

Podziel się