Szukaj

Popularna polska blogerka wywołała kontrowersje. Jej zachowanie na Madagaskarze podzieliło internautów [wideo]

03-08-2018 19:46
Szusz na Madagaskarze Fot. szusz / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Znana polska blogerka Szusz podczas swojego wakacyjnego pobytu na Madagaskarze nakręciła filmik, który wywołał w internecie kontrowersje. Wszystko za sprawą „bitwy o cukierki”, którą zorganizowała przy udziale tamtejszych dzieci.

Susz cieszy się obecnie duzą popularnością wśród internautów. Świadczą o tym statystyki dotyczące jej profilów w mediach społecznościowych (na Instagramie obserwuje ja 146 tys. osób) oraz kanału na YouTubie, który subskrybuje 215 tys. użytkowników.

Na nagraniu, któremu blogerka nadała tytuł „Bitwa o cukierki”, widać, jak rozdaje łakocie okolicznym dzieciom. W pewnym momencie, gdy pojawia się ich coraz więcej, dochodzi do przepychanek. Malcy, którzy nie są w stanie przebić się do przodu, zaczynają płakać. W dodatku w pewnym momencie partner blogerki również prosi kobietę o cukierka, głośno się przy tym śmiejąc. 

Koniecznie przeczytaj: Pierwszy oficjalny zwiastun filmu o polskich bohaterach - „303. Bitwa o Anglię” [wideo]

Czytaj też: Gwiazda „Gry o tron” dziękuję polskim lotnikom: „To nasza misja, aby opowiedzieć historię ich bohaterstwa” [wideo]

Film wywołał w sieci skrajne emocje. Część internautów stanęła w obronie Szusz twierdząc, że chciała po prostu pomóc dzieciom i zrobić dla nich coś dobrego. Z kolei inni zarzucają blogerce, że wyśmiewa się z biednych i wykorzystuje ich krzywdę, aby zyskać na popularności.

Warto przeczytać: Kije, kosy, siekiery i atak toporem na policjanta. Bitwa Romów przerodziła się w wielkie zamieszki [wideo]

Podziel się