Szukaj

„Fakt”: Seria tajemniczych „samobójstw” turystek w Egipcie. Magda nie była pierwszą ofiarą

07-05-2017 14:14
Magdalena Źuk Fot. Magdalena Źuk / Facebook
Podziel się

W Polsce prowadzone jest śledztwo ws. zabójstwa Magdaleny Żuk, która kilka dni temu zginęła w Egipcie w niewyjaśnionych okolicznościach. Tymczasem zarówno egipska policja, jak i tamtejsze media piszą o rzekomym samobójstwie, nie biorąc pod uwagę innych możliwości.

Egipski serwis informacyjny almasryalyoum.com opisał śmierć Magdy jako „samobójstwo spowodowane głęboką depresją”. Jednocześnie ten sam portal w innym tekście zauważa, że to nie pierwszy taki przypadek w tym rejonie Egiptu – podaje „Fakt”.

W artykule egipskiego serwisu można przeczytać m.in. o historii turystki z Niemiec, która wyskoczyła z 4 pietra. hotelu w Hurgadzie. Oczywiście według autorów tekstu spowodowane to było depresją, jaką miała rzekomo przechodzić kobieta.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: Rutkowski przekazuje najnowsze szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk [WIDEO]

W innym miejsce mowa z kolei o Rosjance, która próbowała popełnić samobójstwo, a jej zły stan psychiczny miał był spowodowany wyłącznie tym, że nie mogła wcześniej wrócić do swojego kraju.

Co więcej, takie przypadki nie są tylko przytaczane przez egipskie media. Jedna z byłych pracownic biura podróży, odnosząc się do historii Magdaleny Żuk, napisała na Facebooku:

straszne... w zeszłym roku, gdy pracowałam jeszcze w biurze podróży, miałyśmy praktycznie identyczny przypadek... sprawa nigdy do końca się nie wyjaśniła... również Hurgada i również ten sam organizator... czytając dzisiejszy artykuł myślałam, że ktoś wrócił do przypadku sprzed roku.

W związku z śledztwem prowadzonym przez Krzysztofa Rutkowskiego wiele kobiet pisało również o rezydencie egipskiego biura, który mógł według nich przyczynić się do śmierci Magdy: Czy egipski rezydent przyczynił się do śmierci Magdaleny Żuk? Kolejne kobiety wysuwają poważne oskarżenia. Najnowsze ustalenia detektywa tutaj: Rutkowski przekazuje szokujące ustalenia ws. śmierci Magdy Żuk [WIDEO].

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się