Szukaj

„Fakt” krytykuje Bronisława Komorowskiego i publikuje jego zdjęcie… z „wódeczką” w ręce [FOTO]

23-07-2017 14:02
Portret Bronisława Komorowskiego Fot. lublin.com.pl / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Bronisław Komorowski raczej raczej rzadko jest obiektem krytyki ze strony „Faktu”. Tym razem jednak zachowanie byłego prezydenta wyjątkowo nie spodobało się portalowi należącemu do niemieckiego koncernu Axel Springer.

„Fakt” zganił Komorowskiego za jego absencję na protestach przeciwko reformie sądownictwa, którą chce przeprowadzić rząd.

Tysiące Polaków wychodzi na ulice, by zamanifestować to, że są przeciwko zawłaszczeniu władzy sądowniczej przez polityków. Opozycja (w tym ta nieparlamentarna) zagrzewa do boju i przekonuje, że 22 lipca będzie się od soboty kojarzył podwójnie złowróżbnie. Aktywny był też Lech Wałęsa, który przemawiał na wiecu w Gdańsku. A co w tym czasie robił inny były prezydent? – czytamy na fakt.pl.

Koniecznie przeczytaj: Genialna przeróbka „Piratów z Karaibów”! W rolach głównych Andrzej Duda i Bronisław Komorowski [WIDEO]

Czytaj też: Dziennikarz musiał wyjaśniać europosłance PO, o co chodzi w aferze SKOK [WIDEO]

„Wali się ład sądowy w Polsce, a Komorowski… z wódeczką” tytułuje swój tekst „Fakt” i publikuje wymowne zdjęcie byłego prezydenta.

Komorowski został „przyłapany” z butelką wódki w ręcę na przyjęciu zorganizowanym z okazji imienin jego małżonki Anny. Impreza odbyła się w Budzie Ruskiej, gdzie były prezydent ma swój domek letniskowy.

„Fakt” z oburzeniem zaznacza, że przyjęcie urządzono w sobotę, mimo że imieniny byłej prezydentowej są dopiero w środę.

I choć była prezydentowa obchodzi imieniny dopiero 26 lipca, impreza z tej okazji odbyła się w sobotę! Nie zabrakło rodziny oraz znajomych, a także… mocnych trunków – donosi portal fakt.pl.

Cóż, sądy sądami, ale weekend rządzi się swoimi prawami ;)

Warto przeczytać: Koniec „bratniej pomocy”? Posłowie zadecydują, czy niemieccy policjanci nadal będą interweniować na terenie Polski

Podziel się