Szukaj

„Fakt”: Magdalena Żuk sama nie wyskoczyła z okna. „W momencie uderzenia o ziemię musiała być nieprzytomna”

08-05-2017 13:37
Magdalena Żuk Facebook
Podziel się

Kolejne doniesienia związane z zagadkową śmiercią Magdaleny Żuk są coraz bardziej niepokojące. „Fakt” pisze, że dodarł do szczegółów raportu medycznego, z którego jednoznacznie wynika, że 27-letnia Polka, która zginęła w Egipcie w niedzielę 30 kwietnia, nie mogła sama wyskoczyć ze szpitalnego okna.

Magdalena Żuk zmarła na skutek obrażeń odniesionych w szpitalu. Początkowo podawano, że bezpośrednią przyczyną jej śmierci miał być upadek. Szybko okazało się jednak, że dziewczyna wyskoczyła z 1 pietra na trawę, a nie jak wcześniej twierdzono z 2 lub 3 piętra na beton. Poważne obrażenia, jakie stwierdzono u Magdy, nie mogły być wynikiem upadku z tak małej wysokości. Teraz okazuje się, że wysoce prawdopodobne jest, że Polka była nieprzytomna w momencie uderzenia o ziemię.

Koniecznie przeczytaj: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czytaj też: „Fakt” ujawnia nagranie z Rutkowskim. Tak wyjaśniał śmierć Magdaleny Żuk? [WIDEO]

Jak donosi „Fakt”, 27-latka miała obrażenia tylko po lewej części ciała, co zaprzecza wersji o rzekomym samobójstwie.

Z raportu medycznego, wg informacji gazety, wynika, że Magda miała „pogruchotaną w trzech miejscach lewą nogę, przebite żebrami lewe płuco oraz obrażenia głowy z lewej strony”.

To nie są obrażenia, które mogły powstać wskutek świadomego wyskoczenia przez okno. Magdalena musiała być nieprzytomna w momencie uderzenia o ziemię. Sama nie wypadła ani tym bardziej nie wyskoczyła przez okno, bo po prostu nie miała sił – mówi informator „Faktu”.

Dodatkowo gazeta ustaliła, że około pięć godzin przed upadkiem Polka była wycieńczona i straciła przytomność. Przed zaśnięciem podano jej glukozę.

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się