Szukaj

Ewa Siedlecka obraziła prezydenta Andrzeja Dudę. Naczelny „Super Expressu″ odpowiada

09-03-2017 11:22
Ewa Siedlecka Fot. nieznany / www.youtube.com / screen YouTube
Podziel się

Ewa Siedlecka w radiu TOK FM obraziła prezydenta Andrzeja Dudę, określając jego rzekome służalcze zachowanie jako wynik „przecwelenia” przez PiS. Słowa te wywołały burzę w mediach i Internecie.

Ostro na taki poziom debaty publicznej i słownictwo zareagował redaktor naczelny „Super Exspressu″, który ostro skrytykował koleżankę po fachu. Dziennikarz na jednym z portali internetowych nazwał żurnalistkę kretynką. Poziom wypowiedzi, jakim się posługuje, porównał do żargonu kryminalistów odsiadujących wyroki w więzieniach.

Pod swoim komentarzem umieścił słownikową definicję słowa „cwel″, w którym wyjaśnia znaczenie tego określenia. Pod tweetem dziennikarza rozgorzała dyskusja, w której brały udział zarówno osoby publiczne, jak również zwykli ludzie zainteresowani polityką. Słowa dziennikarki wywołały taki rezonans, że redakcja lewicowej „Polityki” i radia TOK FM była zmuszona odciąć się od kontrowersyjnych wypowiedzi koleżanki.  

Koniecznie przeczytaj: Pijana Ewa Kasprzyk i skandaliczne słowa jej partnera o protestujących przeciwko spektaklowi „Klątwa” [WIDEO]

Czytaj też: Duda 007 vs. KOD. Przeróbka Bonda z prezydentem w roli głównej [WIDEO]

Warto przeczytać: Była wiewiórka, jest #KiełbasaGate. Czyli co Duda jadł w piątek? Interweniowała nawet Kancelaria Prezydenta… [FOTO]

Podziel się