Szukaj

Ewa Kopacz o taśmach Jarosława Kaczyńskiego. Ich ujawnienie porównała... do polowania ludzi na dinozaury [wideo]

31-01-2019 14:04
Ewa Kopacz, Platforma Obywatelska Fot. Paweł Trembecki / twitter / screen Twitter
Podziel się

Posłanka PO Ewa Kopacz goszcząca w programie „Fakt Opinie” Agnieszki Burzyńskiej komentowała ostatnie wydarzenia na polskiej scenie politycznej. Polityk odniosła się m.ni. do zatrzymania byłego rzecznika MON, Bartłomieja M., projektów dotyczących zarobków w NBP i rekompensaty dla mediów publicznych oraz „taśm Jarosława Kaczyńskiego”. W trakcie omawiania ostatniego z tych tematów pokusiła się o niezwykle absurdalne porównanie. Jej wypowiedź rozbawiła dziennikarzy i internautów.

W trakcie programu była premier Ewa Kopacz, chcąc obrazowo wyjaśnić, jaki efekt osiągnięto poprzez publikacje tzw. „taśm Jarosława Kaczyńskiego”, posłużyła się zaskakującym przykładem:

Przypomnę strasznie dawne czasy. To wtedy, kiedy jeszcze dinozaury były, a ludzie nie mieli żadnych strzelb, nie mieli żadnej broni nowoczesnej, która pozwoliłaby je zabić. Wie Pani co robili? Rzucali kamieniami w tego dinozaura. I wiadomo, że od jednego rzucenia tym kamieniem na pewno nie padł. Ale jeśli przez miesiąc, dwa miesiące, rzucali tymi kamieniami, to go na tyle osłabili, że mogli go pokonać. Więc presja ma sens.

Koniecznie przeczytaj: Dinozaury Kopacz absolutnym hitem sieci. Zobacz najlepsze memy i komentarze [foto+wideo]

Czytaj też: Cimoszewicz zarzekał się, że „unika języka nienawiści”. Wtedy dziennikarz zaczął cytować... [wideo]

Wypowiedź Ewy Kopacz dosadnie skomentowali dziennikarze i internauci:

Warto przeczytać: Ewa Chodakowska atakowana za udział w programie TVP. Trenerka mocno odpowiada hejterom [foto]

Podziel się