Szukaj

Ewa Kopacz: Dacie Państwo przyzwolenie, że będziemy siedzieć? [WIDEO]

20-11-2016 16:34
Ewa Kopacz Fot. Platforma Obywatelska / wikimedia.org / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Była premier uczestniczyła w spotkaniu z cyklu „Wyborcza na żywo” w Radomiu. Do zabawnej sytuacji doszło, kiedy Ewa Kopacz zadała retoryczne pytanie, którego dwuznaczny wydźwięk dotarł do niej po chwili.

Gościem spotkania organizowanego przez dziennikarzy „Gazety Wyborczej” w Wyższej Szkole Handlowej w Radomiu była Ewa Kopacz, która miała dzielić się swoimi spostrzeżeniami o aktualnej sytuacji politycznej w kraju. Z tego co można przeczytać w zaproszeniu władz uczelni na spotkanie, tematy rozmowy obejmowały głównie kwestie związane z „zaangażowaniem młodych, rosnącą siłą kobiet, rolą Kościoła, planami PiS i możliwościami, jakie stoją przed opozycją – parlamentarną i pozaparlamentarną”.

Koniecznie przeczytaj: Nowoczesna przeprasza za zachowanie Scheuring-Wielgus. Tymczasem posłanka uważa, że nie zrobiła nic złego [WIDEO]

Czytaj też: Komiczna wypowiedź posłanki Nowoczesnej o patriotyzmie. Nawet zerkanie na kartkę nie pomogło… [WIDEO]

Jak okazuje się, opinia byłej premier w tych sprawach nie była interesująca dla wielu osób, gdyż na spotkaniu frekwencja raczej nie dopisała. Wydarzenie pewnie przeszłoby bez echa, gdyby nie jedna, zabawna sytuacja.

Ewa Kopacze w pewnym momencie zapytała, czy widowni nie będzie przeszkadzać, jeżeli ona i obecni na spotkaniu dziennikarze usiądą.

Dacie Państwo przyzwolenie, że będziemy siedzieć? - zapytała była premier, która po chwili zaczęła się nerwowo śmiać, dodając:

Jakby to nie brzmiało.

Zapewne Kopacz zdała sobie sprawę, jak dwuznacznie dla niektórych musiało brzmieć to pytanie, zwłaszcza dla jej politycznych przeciwników.

Cała sytuacja na nagraniu poniżej:

Warto przeczytać: Dziennikarka „Wyborczej” doradza rodzinom ofiar katastrofy smoleńskiej, jak uniknąć ekshumacji. Nagrała wideo… na cmentarzu

Podziel się