Szukaj

Antoni Macierewicz wykonał efektowne salto. Nagranie z jego udziałem podbija internet [wideo]

06-08-2018 17:45
Antoni Macierewicz skacze do wody Fot. Edmund Janninger / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Choć powszechnie wiadomo, że były szef MON-u, Antoni Macierewicz regularnie trenuje pływanie, to jednak niewiele osób spodziewało się, że znajduje się w tak dobrej formie. Nagranie, które zaprezentowano podczas jego niedawnych 70 urodzin, potwierdza, że polityk wciąż może pochwalić się doskonałą sprawnością fizyczną.

Antoni Macierewicz swoje 70 urodziny świętował w ostatnią sobotę w warszawskim klubie Palladium. W wydarzeniu tym uczestniczyło wielu znanych gości na czele z prezesem Prawa i Sprawiedliwości Jarosławem Kaczyńskim. 

Choć uroczystość ta była zamknięta dla mediów i postronnych gości, to jednak w mediach społecznościowych pojawiają się kolejne informacje na temat wydarzenia. 

Rąbka tajemnic uchylił m.in. były współpracownik Antoniego Macierewicza, Edmund Janniger. Na Twitterze opublikował on nagranie, które zaprezentowane gościom uczestniczącym w przyjęciu urodzinowym.

Koniecznie przeczytaj: Niesamowity wyczyn. Skok z gigantyczną flagą Polski z okazji 100-lecia odzyskania niepodległości [wideo]

Czytaj też: Dziś rocznica śmierci „Antka Rozpylacza”. Dzięki swojej niezwykłej waleczności stał się legendą Powstania Warszawskiego

Na zamieszczonym w sieci filmie widać, jak były szef MON wykonuje efektowne salto podczas skoku do basenu z dużej wysokości. Jak dowiaduje się z opisu filmu, polityk wykonał „półtora salta w przód w pozycji kucznej z 5 metrowej wieży". 

Warto przeczytać: Złote myśli gości TVN: „Schodzę do podziemia”, „Jesteśmy w d.”, „Patriotyzm to zbieranie psich kup” [wideo]

Podziel się