Szukaj

Dziennikarze o „lokalnych” wątkach ws. Magdaleny Żuk: „Wrocław to parszywe środowisko i dziwna układanka” [WIDEO]

12-05-2017 22:41
Magdalena Żuk z chłopakiem Fot. Patriot24.TV / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Krzysztof Rutkowski ogłosił dzisiaj koniec swojego śledztwa ws. Magdaleny Żuk. Tymczasem sprawa, którą żyje niemal cała Polska, nie wydaje się być nawet w części rozwikłana. Na „wątek polski” zwracają uwagę niektórzy dziennikarze.

Dziennikarz „Warszawskiej Gazety”, Paweł Miter o sprawie Magdaleny Żuk wypowiedział się w podobnym tonie co dziennikarz śledczy Witold Gadowski. Według niego to środowisko lokalne i działające tutaj układy doprowadziły do tego, że dziewczyna zginęła, a Egipt był tylko tłem. Miter odniósł się między innymi do osoby Markusa W. Komentując sprawę, mówił także o możliwych powiązaniach z politykami i o tym, że ostatecznie wyjaśnienie zagadkowej śmierci 27-latki „może nawet przerosnąć prokuraturę”.

Koniecznie przeczytaj: Gadowski komentuje sprawę Magdaleny Żuk. Szokujące podejrzenia związane z lokalnymi grupami przestępczymi [WIDEO]

Czytaj też: Co naprawdę stało się z Magdaleną Żuk? TVP przekazuje wyniki swojego śledztwa w Egipcie [WIDEO]

Czy to był handel żywym towarem, szajka, nie wiem. Wiem jedno, Wrocław to parszywe środowisko i dziwna układanka na wielu polach – pisze wrocławski dziennikarz na Twitterze.

W podobny sposób wypowiadał się Gadowski w programie „Odkodujmy Polskę” na antenie TV Republika.

Przez kilka pierwszych dni śledziłem informacje na ten temat. Myślałem, że to nieszczęśliwe zdarzenie. Ale dziś otrzymałem z dość wiarygodnych źródeł, i z Wrocławia, informacje o tym, że towarzystwo, które jakoś tam zbliżyło się do tej pani (chodzi o Magdalenę Żuk – red.), to jest towarzystwo związane z takim znanym nocnym klubem we Wrocławiu. Bardzo snobistycznym i bardzo rozwiązłym. Bawi się tam taka śmietanka młoda Wrocławia i nie tylko - stwierdził dziennikarz śledczy.

Okazuje się, że wyjaśnienie tej sprawy może leżeć nie w Egipcie, a w Polsce, we Wrocławiu. Tam od dawna był układ między Stasi a obecną elitą rządzącą we Wrocławiu - dodał Gadowski.

Warto przeczytać: Polski nurek pracujący w Egipcie o sprawie Magdaleny Żuk: „Przyjeżdża szejk i robi, co chce z kobietą”

Podziel się