Szukaj

Niekulturalne zachowanie dziennikarza TVN-u. Podczas porannego programu obraził Adama Nawałkę [wideo]

22-06-2018 14:30
Adam Nawałka Fot. Łączy nas piłka / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Przegrane spotkanie reprezentacji Polski z Senegalem mocno rozczarowało kibiców w całej Polsce. Słabo prezentujących się piłkarzy i sztab szkoleniowy zalała fala krytyki. W podobnym tonie spotkanie to skomentował dziennikarz Andrzej Sołtysik, który jednak, zdaniem wielu internautów, w przeciwieństwie do innych piłkarskich ekspertów mocno przesadził, gdyż porównał trenera kadry do... głąba.

Podczas kącika kulinarnego w programie „Dzień Dobry TVN”, kobieta przygotwująca potrawy zapytała prowadzących „Kto jest głąbem dzisiaj?”. Na jej pytanie postanowił odpowiedzieć Andrzej Sołtysik, który swoją wypowiedzią zszokował widzów. Dziennikarz dał bowiem wyraźnie do zrozumienia, że jego zdaniem można tak nazwać obecnego trenera polskiej kadry Adama Nawałkę:

To człowiek w okularach, bardzo dobrze ubrany, zaczeska na bok, siwe włosy, o imieniu Adam.

Koniecznie przeczytaj: Miażdżący wynik ankiety o uchodźcach w Dzień Dobry TVN [WIDEO]

Czytaj też: Dziennikarz TVN zapytał Piaska o „kontrowersyjne” poglądy ws. LGBT i wiary w Boga. Piosenkarz odpowiedział niezwykle mocno [WIDEO]

Wypowiedź prowadzącego program wprawiła wszystkich w osłupienie. Co ciekawe, żart nie spodobał się nawet współprowadzającej program Annie Kalczyńskiej, która krótko skomentowała kontrowersyjne słowa prezentera.

Warto przeczytać: Wardęga skuty przez policję w studiu TVN. Znany „prankster” wywołał burzę, ale kto tak naprawdę stoi za ustawką? [WIDEO]

Podziel się