Szukaj

Dziennikarz TVN szukał zwolennika protestu lekarzy. Trafił na kogoś zupełnie innego [WIDEO]

16-10-2017 18:28
TVN - relacja z głodówki lekarzy Fot. Arek / Twitter / screen Twitter
Podziel się

Programy na żywo charakteryzują się tym, że nie wszystko da się wyreżyserować. Przekonał się o tym dziennikarz TVN w czasie nagrywania relacji z głodówki lekarzy rezydentów. Reporter, który szukał zwolennika protestu, raczej nie był zadowolony z tez zaprezentowanych przez jego rozmówcę.

Protest lekarzy rezydentów pokazywany jest przez poszczególne media w zupełnie odmienny sposób. Telewizja TVN zdaje się mu kibicować, widząc w nim powód uzasadniający krytykę rządu.

Reporter stacji zapytał napotkanego mężczyznę, czy solidaryzuje się z głodującymi lekarzami. Okazało się, że jego rozmówca określił się jako zdecydowany przeciwnik.

Ten protest lekarski to postrzegam jako taką hucpę. Mówi się, że to jest protest głodowy, a tutaj za tymi panelami tam jest magazynek żywności – powiedział.

Koniecznie przeczytaj: Antoni Macierewicz kontra dziennikarz TVN. Szef MON i tym razem nie odpuścił reporterowi stacji [WIDEO]

Czytaj też: Jacek Międlar ostro odpowiada dziennikarzowi TVN. „Z szczurami nie rozmawiam” [WIDEO]

Dziennikarz TVN usilnie starał się przekonać mężczyznę, że to jedzenie dla pacjentów szpitala, ale nic to nie dawało. Przeciwnik protestów nadal twierdził, że posiłki przeznaczone są dla lekarzy.

Warto przeczytać: Zeznania świadka ws. Amber Gold pogrążają TVN. Stacja miała otrzymała od spółki Marcina P. ćwierć miliona zł [WIDEO]

Podziel się