Szukaj

Dziennikarz śledczy ostro o zachodnich przywódcach: „Mają krew na rękach” [WIDEO]

10-06-2017 18:11
Witold Gadowski, dziennikarz śledczy Fot. Kanciapa Polityczna / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Witold Gadowski powtarza swoje rady na zatrzymanie terroryzmu w Europie. Ale nie ma złudzeń – ich wykonanie jest niemożliwe, dopóki w UE panuje eurokomuna.

Znany dziennikarz śledczy, zajmujący się m.in. problematyką Bliskiego Wschodu, już kilka tygodni temu radził, jak zapobiec rozprzestrzenianiu się muzułmańskiego terroryzmu w Europie. Zdaniem Gadowskiego, należy internować radykalnych imamów i – w razie zamachów – deportować ich z Europy.

Dziennikarz powtarza też, jak powstrzymać dalszą masową migrację z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Nie kryje jednak, że te sposoby uważa za niewykonalne. Jego zdaniem, europejscy politycy wykorzystują terroryzm i kryzys imigracyjny do realizacji doraźnych celów politycznych. Winna za sytuację jest doktryna eurokomunizmu, panująca w UE.

Koniecznie przeczytaj: Witold Gadowski komentuje doniesienia „Bilda” o 6 mln imigrantów, którzy mają przybyć do Europy [WIDEO]

Czytaj też: Witold Gadowski o V kolumnie islamu w Europie [WIDEO]

Juncker, Tusk i Merkel mają krew na rękach – komentuje.

Podkreśla, że malowanie kredą po chodniku czy chodzenie w marszach to zabawy dobre dla dzieci z przedszkola, które nie powstrzymają terrorystów. 

Warto przeczytać: Gadowski komentuje sprawę Magdaleny Żuk. Szokujące podejrzenia związane z lokalnymi grupami przestępczymi [WIDEO]

Podziel się