Szukaj

Szokujące doniesienia ze świata mediów. Dziennikarz „Faktu” przyznał, że chciałby zorganizować zamach na Antoniego Macierewicza

11-05-2018 17:05
Antoni Macierewicz Fot. Wirtualnemedia.pl / Twitter / screen Twitter
Podziel się

TVP Info umieściło na swojej stronie informację dotyczącą dziennikarza „Faktu” – Łukasza Maziewskiego. Redaktor popularnego brukowca miał napisać post, w którym zapewniał, że gdyby miał pieniądze, zorganizowałby zamach na Antoniego Macierewicza.

Łukasz Maziewski od dawna wzbudza kontrowersje w prawicowym środowisku. Portal TVP przygotował o nim krótką notkę biograficzną. Możemy w niej przeczytać, że dziennikarz bronił „ofiar” ustawy dezubekizacyjnej. Ponadto jest zagorzałym zwolennikiem Platformy Obywatelskiej, a wcześniej startował z list Sojuszu Lewicy Demokratycznej w wyborach samorządowych.

W internecie Łukasz Maziewski napisał, co zrobiłby, gdyby miał milion dolarów. Lista życzeń dziennikarza jest naprawdę nietypowa:

Koniecznie przeczytaj: Awantura w TVP Info. Posłowie PO, N i PSL wyszli z studia. Michał Rachoń zapytał o agencję towarzyską u Stanisława Gawłowskiego [wideo]

Czytaj też: Te słowa dziennikarza TVP wyprowadziły Zbigniewa Bońska z równowagi. „Nie przyjdę do TVP Info przez rok”

Jak będę już dużym i bogatym snobem, zamówię sobie do hotelu 3 dziwki i obfitą, bogatą kolację. A kiedy już kolacja zniknie, powiem do panienek: „Najadły się? Napiły? To teraz won!” No co? Każdemu wolno mieć marzenia, nie?

– napisał redaktor „Faktu”.

To jednak nie wszystko Maziewski zamieścił w internecie informację na temat tego, co zrobiłby z Antonim Macierewiczem:

Gdybym miał milion dolarów… kupiłbym Bugatti EB 110, wspomagałbym schroniska dla zwierząt, zorganizowałbym zamach na Antoniego Macierewicza. Serio.

Warto przeczytać: Adam Szejnfeld w czasie programu na żywo wyszedł ze studia TVP Info. Poszło o wypowiedź prowadzącego Michała Rachonia [wideo]

Podziel się