Szukaj

Zdumiewająca „odpowiedź” reporterki TVN podczas relacji na żywo. Widzowie zamiast komentarza usłyszeli... „Kukuryku” [WIDEO]

22-01-2018 00:31
TVN, wóz transmisyjny Fot. Piotr Drabik / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Sprawa senatora Prawa i Sprawiedliwości Stanisława Koguta oskarżonego o korupcję szeroko komentowana jest w mediach. W piątek Senat rozpatrywał wniosek prokuratury o aresztowanie polityka. Jedna z dziennikarek TVN uznała całą sytuację za dobry powód do żartów.

Zgodnie z decyzją Senatu podjętą w piątek na posiedzeniu niejawnym senator Stanisław Kogut nie może zostać zatrzymany ani tymczasowo aresztowany przez organy ścigania. Wyższa izba parlamentu odrzuciła wniosek prokuratury, która podejrzewa polityka o poważne przestępstwa związane z korupcją. W głosowaniu brało udział 89 senatorów. Wniosek poparło 32 senatorów, 37 było przeciw, 19 senatorów wstrzymało się od głosu.

Koniecznie przeczytaj: Dziennikarka TVN ten wywiad zapamięta na długo. Liroy po kolejnym pytaniu o „faszyzm” nie wytrzymał: „To, co pani robi, to jest jakiś żart” [wideo]

Czytaj też: To zdjęcie jest szeroko komentowane w sieci. Dziennikarz TVN rozmawiał z kibicami bez loga stacji [FOTO]

Decyzja Senatu wizerunkowo nie wygląda najlepiej dla partii rządzącej i jest krytykowana przez wielu wyborców PiS-u, a także polityków parti rządzącej. Szczególnie, że przed głosowaniem prezes Jarosław Kaczyński na posiedzeniu klubu senackiego Prawa i Sprawiedliwości zalecił poparcie wniosku prokuratury, gdyż, jak powiedział, „w jego partii nie ma żadnych przywilejów”.

Relacje z posiedzenia w Senacie na żywo emitowała stacja TVN. Kiedy dziennikarz prowadzący program w studiu połączył się z młodą reporterką, doszło do zaskakującej sytuacji. Na pytanie, jaki może być wynik głosowania, kobieta nie odniosła się do meritum i odparła… „Kukuryku”.

Rozmawiający z nią dziennikarz chyba nie takiej odpowiedzi się spodziewał. Wyglądał na wyraźnie skonsternowanego i oczekiwał na dłuższy komentarz redakcyjnej koleżanki. Nie doczekał się jednak. Reporterka po dłuższej chwili niezręcznego milczenia podziękowała, dając do zrozumienia, że nie ma nic do dodania.

Nagranie poniżej:

Warto przeczytać: Kolenda-Zaleska o roli, jaką powinien odgrywać TVN w rządzonej przez Prawo i Sprawiedliwość Polsce. Głównym celem „mówienie ludziom prawdy” [WIDEO]

Podziel się