Szukaj

Dziennikarka „GW” zaskoczyła Bronisława Komorowskiego. Zapytała go o „największy polityczny błąd” [WIDEO]

04-10-2017 18:22
Portret Bronisława Komorowskiego Fot. lublin.com.pl / flickr.com / CC BY-ND 2.0
Podziel się

Bronisław Komorowski w czasie wywiadu dla „Gazety Wyborczej” pytany był o polityczne błędy. Okazuje się jednak, że były prezydent nie uważa, aby coś takiego miało miejsca za czasów jego publicznej działalności.

Justyna Dobrosz-Oracz, dziennikarka „GW” już na wstępie rozmowy zapytała Bronisława Komorowskiego, „co uważa za swój największy polityczny błąd”. Były prezydent był wyraźnie zaskoczony. Po dłuższym namyśle odpowiedział, że „niczego takiego sobie nie przypomina”.

Nie przypominam sobie istotnego błędu, oczywiście różnego rodzaju błędy, błędziki, gafy się zdarzały, ale to jest życie, to jest polityka – stwierdził Komorowski.

Koniecznie przeczytaj: Patryk Jaki ostro podsumował Bronisława Komorowskiego. Dziennikarka w szoku [WIDEO]

Czytaj też: Z wpadki uczestniczki „Familiady” śmieje się cała Polska. Nawet prowadzący nie wytrzymał [WIDEO]

Co ciekawe, były prezydent przez wielu kojarzony jest niemal wyłącznie z politycznymi gafami i politycznymi wtopami, które mu się niemal ciągle „przydarzały”. Wystarczy choćby przypomnieć wejście na krzesło w japońskim parlamencie czy ostatnią przegraną w „wygranych” wyborach prezydenckich.

Warto przeczytać: Gretkowska chciała obrazić Polskę. Zamiast tego ośmieszyła się. „Znana pisarka” zrobiła rażący błąd ortograficzny [FOTO]

Podziel się