Szukaj

Działaczka Razem znokautowana w „Młodzież kontra” przez Dominika Tarczyńskiego [WIDEO]

24-06-2017 21:52
Działaczka Razem, Młodzież kontra Fot. Poland vs UE / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Poseł PiS Dominik Tarczyński, który był gościem programu „Młodzież kontra” na antenie TVP Info, wyjątkowo mocno zareagował na pytanie młodej działaczki Razem, która zarzuciła środowiskom prawicowym „generowanie nienawiści”.

Nie jest Panu zwyczajnie po ludzku wstyd za poziom agresji, który jest generowany także przez Pana partię? - stawiając tezę, pytała przedstawicielka Razem, która chwilę później stwierdziła, że bałaby się zostać „sam na sam” z członkami Ruchu Narodowego.

Dominik Tarczyński odpowiedział w dosadny sposób, nawiązując do „wartości”, którym hołduje partia Razem.

Po pierwsze jest mi wstyd, że Pani partia w niektórych akcentach promuje totalitaryzm – komunizm, czystą komunę. Jest mi wstyd, że Pani partia się tym zajmuje. Komunizm, który wymordował dziesiątki milionów ludzi, a Wy jesteście dumni z tego systemu – mówił poseł PiS.

Koniecznie przeczytaj: Z tym argumentem trudno dyskutować. Polityk PiS postawił sprawę jasno [WIDEO]

Czytaj też: Młodzież w Sejmie o historii Polski i o niszczącym wolność socjalizmie [WIDEO]

Tarczyński stwierdził także, że wpisy, które nawołują do nienawiści, należy zgłosić odpowiednim organom. Dodał, że on sam od momentu wybrania do Sejmu otrzymuje groźby.

Od momentu, kiedy zostałem wybrany na posła, otrzymałem kilkadziesiąt gróźb pozbawienia życia. Widziałem komentarze, których też nie chciałbym czytać.Zgłosiłem do prokuratury te wydarzenia i prokuratura je bada – powiedział polityk.

Policja pod moim domem musiała stać ponad tydzień i pilnować moich rodziców, więc proszę mi nie opowiadać o jakiś trollach, którzy w taki hejterski sposób chcą wywołać atmosferę, jakby konserwatywne myślenie o bezpieczeństwie było życzeniem komuś śmierci. To jest manipulacja - zaznaczył.

Trzeba to zgłosić, prokuratura zbada, kto to napisał i czy to nie jest ktoś z partii Razem – zakończył poseł.

Mina lewicowej aktywistki mówi sama za siebie.

Cytowany fragment programu „Młodzież kontra” od 7.50 minuty nagrania:

Warto przeczytać: Poseł PiS rzeczowo wyjaśnił Kamili Gasiuk-Pihowicz sprawę ułaskawienia Mariusza Kamińskiego [WIDEO]

Podziel się