Szukaj

Prezydent Andrzej Duda komentuje seksaferę ze Stefanem Niesiołowskim. Bardzo mocne słowa

07-02-2019 11:28
Andrzej Duda, Stefan Niesiołowski Fot. Superstacja/Andrzej Duda / You Tube/Facebook / screen
Podziel się

Sprawa świadczenia usług seksualnych przez łódzkich biznesmenów wstrząsnęła światem polityki i wywołała lawinę komentarzy. Głos ws. Stefana Niesiołowskiego zabrał teraz polski prezydent Andrzej Duda.

Kilka dni temu CBA zatrzymała trzech biznesmenów, Bogdana W., Wojciecha K. i Krzysztofa K., którym zarzuca się wręczanie łapówek posłowi na Sejm. Media szybko ustaliły, że korumpowanym politykiem miał być Stefan Niesiołowski. Przedsiębiorcy mieli mu opłacać usługi prostytutek, w zamian za co otrzymywali intratne kontrakty ze spółami Skarbu Państwa oraz korzystne decyzje w samorządzie łódzkim i innych państwowych instytucjach.

Koniecznie przeczytaj: Stefan Niesiołowski dostał wyjątkowo adekwatną odpowiedź na swoje chamskie zaczepki [WIDEO]

Czytaj też: Stefan Niesiołowski do posłanki PiS w Sejmie: „Czy mogłaby się Pani zamknąć?” [WIDEO]

Sam Niesiołowski stanowczo zaprzecza, że jakiekolwiek łapówki przyjmował. Media przypominają jednak, że to nie pierwsza seksafera z politykiem. W 1992 r. ukazał się pamiętnik Anastazji P., która polityka określiła mianem „lubieżnego erotomana”.

Ostatnie doniesienia wokół Stefana Niesiołowskiego komentował m.in. Andrzej Duda. Polski prezydent nie ma najlepszego zdania o pośle.

To jest człowiek, który nie szanuje kobiet i pokazał to kilkukrotnie. Kiedyś przed Sejmem zaatakował fizycznie dziennikarkę, wypowiadał się w obraźliwy sposób również o mojej żonie. Gdy usłyszałem, że są zarzuty, że ten człowiek się niemoralnie prowadzi, przyjąłem to bez specjalnego zdziwienia

- ocenił prezydent w rozmowie dla Polsat News.

Warto przeczytać: Stefan Niesiołowski skomentował pielgrzymkę środowisk narodowych na Jasną Górę: „To miejsce trzeba bojkotować jak Wawel”

Podziel się