Szukaj

Olecko: Dramatyczny wypadek na przejściu dla pieszych. Policja opublikowała nagranie z monitoringu [wideo]

14-11-2018 20:21
Wypadek w Olecku Fot. lublin112 / YouTube.com / screen Twitter
Podziel się

W niedzielę na oczach funkcjonariuszy policji patrolujących ulice w Olecku doszło do potrącenia pieszego na pasach. Poszkodowany mężczyzna z urazem głowy został przetransportowany do szpitala. Kierowca, który według policji była sprawcą tego wypadku, stracił prawo jazdy.

Policjanci w trakcie wykonywanych czynności ustalili, że kierujący samochodem osobowym nie ustąpił pierwszeństwa 25-latkowi znajdującemu się na przejściu dla pieszych, w wyniku czego doszło do potrącenia. Na skutek tego zdarzenia pieszy doznał urazu głowy. Mężczyznę przetransportowano do szpitala w Ełku.

Funkcjonariusze policji zdecydowali o zatrzymaniu kierowcy prawa jazdy. Badanie alkomatem, które przeprowadzono wykazało, że sprawca wypadku był trzeźwy.

Koniecznie przeczytaj: Wyciekło drastyczne nagranie z wypadku w Toruniu. Pędzący taksówkarz staranował dwie osoby na przejściu dla pieszych. Zginęły na miejscu [+18 WIDEO]

Czytaj też: Moskwa: autobus wpadł do przejścia i staranował pieszych. Drastyczne nagranie [+18 WIDEO]

Policja w Olecku opublikowała nagranie z miejskiego monitoringu. Można jej zobaczyć poniżej:

Warto przeczytać: To nagranie robi furorę w sieci. Pies zachował się lepiej niż niejeden pieszy. Rozejrzał się i poczekał, aż kierowcy pozwolą mu przejść [wideo]

Podziel się