Szukaj

Dramatyczne nagranie z A4 w Krakowie. Przewróciła się cysterna z cementem. Kierowca osobówki uciekł w ostatniej chwili [WIDEO]

07-09-2017 21:36
Wypadek na 4A w Krakowie Fot. QBAQ / YouTube / screen YouTube
Podziel się

Kierowca opla uczestniczący w wypadku na A4 w Krakowie może mówić o prawdziwym szczęściu. Dzięki szybkiej reakcji cudem uniknął śmierci. Gdyby nie ostry skręt w lewo prawdopodobnie zostałby zmiażdżony przez spadającą cysternę z cementem.

Do wypadku doszło w środę na obwodnicy Krakowa między węzłami Łagiewniki a Południe na pasie w kierunku Rzeszowa. Autostradą poruszała się ciężarówka, a za nią opel i dalej cysterna. Nagle do ruchu włączyła się osobówka, która zmusiła inne pojazdy do hamowania.

Ciężarówka zderzyła się z osobówką, która zajechała jej drogę. Jadący za nią opel w ostatniej chwili uniknął uderzenia i zjechał na lewy pas. Dosłownie na sekundy przed tym jak na drogę przewróciła się cysterna.

Koniecznie przeczytaj: Polacy zauważyli, że kierowca tira złapał pasażera na gapę. Afrykański imigrant przebił plandekę w czasie jazdy [WIDEO]

Czytaj też: Wypadek policyjnego radiowozu w Warszawie. Eskortował kolumnę BOR z szefem NATO [FOTO]

Jak poinformował mł. insp. Sebastian Gleń, oficer prasowy Komendy Wojewódzkiej Policji w Krakowie, w wypadku nikt nie został ranny.

Kobieta kierująca samochodem osobowym włączyła się do ruchu z zakopianki. Wówczas doszło do zderzenia z ciężarówką i cysterną – powiedział w rozmowie z redakcją kontakt24.tvn24.pl.

Warto przeczytać: Nie chcą odpuścić śledztwa ws. śmierci Magdaleny Żuk. Jest nowa petycja skierowana do Zbigniewa Ziobry

Podziel się