Szukaj

Dramatyczna historia Polki, która poślubiła muzułmanina. Jej życie zamieniło się w koszmar [wideo]

24-10-2018 18:41
Kobieta, rozpacz
Podziel się

W trakcie niedawnego odcinka programu „Sprawa dla Reportera” przedstawiono dramatyczną historię Polki, która wyjechała do Egiptu i po kilku miesiącach znajomości poślubiła muzułmanina Sherifa. Niedługo potem zamieszkali w naszym kraju, gdzie urodziła się im córka. Po trzech latach małżeństwach kobieta obawia się o swoje dziecko, ponieważ jej mąż zamierza je wywieźć do swojej ojczyzny.

Jak relacjonowali bliscy kobiety, gdy tylko Egipcjanin przyjechał do Polski, zabronił żonie widywać się z nimi. Ponadto kierował w ich stronę groźby. Mężczyzna miał również zniszczyć dewocjonalia i symbole chrześcijańskie, które były w ich domu. Ponadto zażądał, żeby jego małżonka i córka przeszły na islam.

Teraz okazuje się, że mężczyzna zamierza zabrać dziecko na stałe do Egiptu. Nie jest pozbawiony praw rodzicielskich, dlatego też zgodnie z prawem może bez zgody matki może starać się o paszport dla córki.

Koniecznie przeczytaj: 21-letnia Polka bohaterką w Niemczech. Uratowała kobietę przed gwałtem. Szokująca reakcja świadków

Czytaj też: Niemcy: „Ty polska dziwko”. 56-letnia Polka pobita przez Antifę, po tym jak zgłosiła skargę na muzułmańskiego imigranta

Materiał dotyczący tej sprawy można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: Piękne słowa Evy Minge o Polsce: „Kocham mój kraj i jestem dumna z pochodzenia. Czuję się dumną Polką”

Podziel się