Szukaj

Dramatyczna historia Polki, która poślubiła muzułmanina. Jej życie zamieniło się w koszmar [wideo]

24-10-2018 18:41
Kobieta, rozpacz
Podziel się

W trakcie niedawnego odcinka programu „Sprawa dla Reportera” przedstawiono dramatyczną historię Polki, która wyjechała do Egiptu i po kilku miesiącach znajomości poślubiła muzułmanina Sherifa. Niedługo potem zamieszkali w naszym kraju, gdzie urodziła się im córka. Po trzech latach małżeństwach kobieta obawia się o swoje dziecko, ponieważ jej mąż zamierza je wywieźć do swojej ojczyzny.

Jak relacjonowali bliscy kobiety, gdy tylko Egipcjanin przyjechał do Polski, zabronił żonie widywać się z nimi. Ponadto kierował w ich stronę groźby. Mężczyzna miał również zniszczyć dewocjonalia i symbole chrześcijańskie, które były w ich domu. Ponadto zażądał, żeby jego małżonka i córka przeszły na islam.

Teraz okazuje się, że mężczyzna zamierza zabrać dziecko na stałe do Egiptu. Nie jest pozbawiony praw rodzicielskich, dlatego też zgodnie z prawem może bez zgody matki może starać się o paszport dla córki.

Koniecznie przeczytaj: Egipt: bohaterska postawa policjanta. Uratował małe dziecko dziecko, które wypadło z trzeciego piętra budynku [wideo]

Czytaj też: Nigeryjka wyrzuciła własne dziecko do kosza, bo… nie chciała spóźnić się na samolot!

Materiał dotyczący tej sprawy można zobaczyć: TUTAJ

Warto przeczytać: 4 tys. na upośledzone lub nieuleczalnie chore dziecko. Nie wszystkim podoba się ten pomysł: „Kobiety zaczną ćpać, by dziecko było chore?”

Podziel się