Szukaj

Dramat 9-letniej dziewczynki. Prawdopodobnie została zgwałcona, a później uwięziona w wersalce

20-05-2019 18:12
Policjanci Fot. włodi / flickr.com / CC BY-SA 2.0
Podziel się

Jak informuje „Gazeta Lubuska”, w niedzielę 19 maja, gdy policjanci i strażacy wkroczyli do jednego z mieszkań w Gorzowie Wielkopolskim dokonali wstrząsającego odkrycia. W wersalce znaleźli związaną i zakneblowaną 9-letnią dziewczynkę. Wszystko wskazuje na to, że wcześniej została brutalnie zgwałcona.

Z relacji mediów wynika, że w sobotę 18 maja 36-letnia matka dziewczynki oddała ją pod opiekę swojemu 24-letniemu znajomemu. Mężczyzna poinformował ją w niedzielę rano, że 9-latka uciekła i nie może jej znaleźć.

W jego słowa nie uwierzył m.in. 14-letni brat dziewczynki, który wraz z 17-letnim kolegą na własną rękę rozpoczęli poszukiwania siostry. Gdy udali się do mieszkania 24-latka, usłyszeli pod drzwiami niepokojące odgłosy, jednak nikt nie reagował na ich pukanie. Wówczas postanowili poprosić o pomoc policję. 

Koniecznie przeczytaj: 10-letnia dziewczynka z autyzmem śpiewa „Hallelujah”. Wzruszające nagranie podbiło sieć [WIDEO]

Czytaj też: Austria: Brutalne zabójstwo 7-letniej dziewczynki. Sprawca tłumaczył, że był wówczas w złym nastroju [wideo]

Gdy policjanci i strażacy weszli do środka, znaleźli związaną i zakneblowaną dziewczynkę, która miała duże problemy z oddychaniem. Jak przyznają sami funkcjonariusze, pomoc przyszła w ostatniej chwili. Ze wstępnych ustaleń wynika, że 9-latka została brutalnie zgwałcona.

Niedługo potem 24-latek wpadł w ręce policji, gdy próbował uciec z miasta. Obecnie przebywa w areszcie.

Warto przeczytać: Bulwersujący reality show w ukraińskiej telewizji. Będą ustalać, kto jest ojcem dziecka 12-letniej dziewczynki [WIDEO]

Podziel się