Szukaj

Płońsk: Dramat 20-latki. Była bita i gwałcona przez swoich oprawców. Omal nie sprzedano ją do domu publicznego

11-01-2019 12:37
Radiowóz, policja Fot. Damianwiszowaty12 / wikimedia.org / CC BY 3.0
Podziel się

Jak poinformował portal „Płońsk w Sieci”, śledczy zatrzymali pięć osób w związku ze znęcaniem się nad 20-latką. Są oni podejrzani o uprowadzenie, bicie, gwałcenie, zastraszanie oraz usiłowanie sprzedaży do domu publicznego. Prokuratura nadzorująca śledztwo nie wyklucza kolejnych zatrzymań.

Wśród zatrzymanych są dwie kobiety (najmłodsza ma 18 lat) oraz trzech mężczyzn (najstarszy ma 31 lat). Jeden z nich zaledwie dwa lata temu był partnerem uprowadzonej 20-latki.

Jak ustalili śledczy, oprawcy uprowadzili swoją ofiarę z domu, następnie przetrzymywali w dwóch kryjówkach znajdujących się na terenie Płońska. Wiadomo już, że była wielokrotnie bita, gwałcona oraz wywożona do lasu, gdzie ją zastraszano. Ponadto sprawcy robili jej nagie zdjęcia i próbowali sprzedać do domu publicznego za 4 tys. złotych. Ostatecznie młoda kobieta zdołała uciec, wykorzystując chwilę nieuwagi porywaczy. Później pomogli jej okoliczni mieszkańcy, którzy wezwali odpowiednie służby.

Koniecznie przeczytaj: Dramat. Angielska policja walczy z handlem ludźmi... malując paznokcie [WIDEO]

Czytaj też: Kolejne porwanie katolickiego księdza

W tym samym czasie dziewczyna była poszukiwana przez funkcjonariuszy policji oraz swoich bliskich.

Szefowa płońskiej prokuratury w rozmowie z portalem „Płońsk w Sieci” ujawniła jakie zarzuty zostały postawione zatrzymanym osobom:

W środę przedstawiliśmy zarzuty, w tym jednemu z mężczyzn, który był już wielokrotnie karany, zarzut podwójnego gwałtu. Poza tym zarzuty dotyczą pozbawienia wolności ze szczególnym okrucieństwem, gróźb, pobicia i usiłowania sprzedaży w Wołominie 20-latki za kwotę 4 tysięcy złotych. Do transakcji ostatecznie nie doszło.

Warto przeczytać: Lubuska policja publikuje nagranie z zatrzymania mężczyzny podejrzewanego o gwałt na 8-latce [WIDEO]

Podziel się