Szukaj

Konflikt TVN z twórcami Vogule Poland. Ostry komentarz Dody [wideo]

29-08-2018 18:32
Doda Fot. Doda / Facebook.com
Podziel się

Telewizja TVN opublikowała oświadczenie, w którym skomentowała obecny konflikt z twórcami portalu Vogule Poland. Stacja w swoim wpisie zarzuciła oponentom notoryczne łamanie praw autorskich i szerzenie nienawiści do znanych osobistości. Słowa te niezwykle dosadnie skomentowała Doda, która nie tylko wyśmiała zarzuty popularnej telewizji, ale również wytknęła jej hipokryzję.

W opublikowanym przez TVN oświadczeniu czytamy, że pomimo prowadzonych rozmów, twórcy Vogule Poland wciąż naruszają przepisy o prawie autorskim i szerzą nienawiść wobec znanych osób: 

Jest nam szalenie przykro, że mimo licznych prób ustalenia zasad współpracy pomiędzy TVN a Vogule Poland (korespondujemy już ponad 2 lata), portal ciągle łamie prawa autorskie. Serwis, pod pretekstem wolności słowa, pasożytuje na TVN, jest nastawiony na skandal i konfrontację. Wszystko po to, by budować zasięg i zarabiać. Vogule Poland ma charakter wyraźnie hejterski, bazuje na złośliwościach kierowanych pod adresem różnych osób, żeruje na wizerunku gwiazd, przez co przyczynia się do rozpowszechniania nienawiści i kreowania negatywnych społecznie wzorców. (…) TVN nie chce być kojarzona z taką działalnością i nie ma w nas zgody na promowanie hejtu. Notorycznie, bezprawnie wykorzystuje materiały TVN, łamie prawa autorskie i pokrewne (co także uznał Instagram, zamykając konto).

Koniecznie przeczytaj: Gwieździe TVN puściły nerwy. Wróżbita Maciej nazwał telewidzkę... „gówniarą”. Wystarczyło jedno zdanie [wideo]

Czytaj też: TVN wyprodukuje program reality o imigrantach. „Chcielibyśmy, żeby to był głos w dyskusji”

Wpis TVN niezwykle dosadnie skomentowała piosenkarka Dorota „Doda” Rabczewska.

Zablokujcie siebie i nie ośmieszajcie się. Aaahahahahaha dobre! „Vogole Poland ma charakter wyraźnie hejterski, bazuje na złośliwościach kierowanych pod adresem różnych osób żeruje na wizerunku gwiazd”. Kiedy przeprosicie na swojej antenie moich rodziców, tak jak nakazał prawomocny sąd? Bo ja, kiedy rzucaliście moja podobizną w ludzi i śmialiście się ze mam złamany kręgosłup, faktycznie leżałam w szpitalu, na przeprosiny nie czekam. Festiwal hipokryzji, nie słowika!

Warto przeczytać: Dziennikarz TVN dostrzegł wątek żydowski w satyrycznym filmie: „Dla niektórych każdy, kto jest ubrany na czarno i ma brodę jest Żydem” [wideo]

Podziel się