Szukaj

Darłówko: Odnaleziono ciało chłopca. Bulwersujące zachowanie plażowiczów. Nie reagowali na apele policji [wideo]

19-08-2018 12:27
Darłówko, odnaleziono ciało chłopca Fot. LatkowskiTV / You Tube / screen YouTube
Podziel się

Wczoraj na plaży w Darłówku wyciągnięto ciało chłopca, który utonął kilka dni temu. Wszystkiemu przyglądali się ciekawscy plażowicze, którzy byli z dziećmi. Tłum nie reagował na apele policji i ratowników.

Se.pl pisze, że rodzice specjalnie wołali swoje dzieci, aby zobaczyli wyciąganie na brzeg zwłok chłopca. Policja i ratownicy apelowali, aby odejść z miejsca przeprowadzania akcji i zabrać dzieci, ale ciekawość zwyciężyła i tłum ani myślał się rozejść.

Nagranie z tej sytuacji zmieścił dziennikarz Sylwester Latkowski.

Darłówko. Siedzę w kawiarni. Dopiero po czasie spostrzegam przyczynę zgromadzenia ludzi na końcu plaży. Przy falochronie. Komendant policji krzyczy: "Zabierzcie dzieci!" Nikt się tym nie przejmuje. Ludzie obserwują, jak ratownicy przejmują ciało chłopca, by zabrać je z tego miejsca. Prawdopodobnie to 13-latek, który utopił się we wtorek. Dla plażowiczów to kolejna atrakcja. Wydarzenie, o którym będzie się mówiło w czasie obiadu i kolacji, przez telefon znajomym. Nikt nie zamierza porzucić wygrzewania się na słońcu, ani kąpania w morzu. Życie trwa, jak co dzień. Wakacje

Koniecznie przeczytaj: Szokujące zachowanie imigrantów. Setki młodych Afrykańczyków biło ludzi na plaży, wśród atakujących były kobiety [WIDEO]

Czytaj też: Merkel wygwizdana przez tłum, który nazwał ją zdrajczynią

- skomentował w opisie nagrania.

Martwy chłopiec to prawdopodobnie 13-latek, który zaginął 14 sierpnia. Tego dnia w wodzie zniknęła trójka rodzeństwa. Wyłowiony przez ratowników 14-latek został wyciągnięty na brzeg i reanimowany, jednak zmarł w szpitalu w Koszalinie. W piątek odnaleziono ciało 11 letniej dziewczynki.

Warto przeczytać: Ryszard Petru nie chciał zejść z mównicy. To miał być kolejny „pucz”? [WIDEO]

Podziel się