Szukaj

„Czy islam zagraża Europie?”. Absurdalna odpowiedź „kulturoznawczyni” i genialna riposta prowadzącego [WIDEO]

28-03-2017 20:54
Al- Kaba
Podziel się

Wobec kolejnych zamachów terrorystycznych na Zachodzie Europy, które organizowane są przez muzułmanów pojawia się pytanie, czy islam jako religia stanowi zagrożenie dla bezpieczeństwa mieszkańców Starego Kontynentu, w tym Polski. Między innymi na ten temat rozmawiano w ostatnim odcinku „Studio Polska” na antenie TVP Info.

Związku między islamem a zagrożeniem terrorystycznym zdają się nie zauważać organizacje lewicowe i część mediów głównego nurtu. Na Zachodzie Europy czy w krajach skandynawskich krytyka islamu często zakazywana jest w związku z poprawnością polityczną. W Niemczech, Francji, Wielkiej Brytanii czy w Szwecji można mówić nawet o proislamskiej propagandzie.

W ubiegłą sobotę w programie „Studio Polska” Natalia Gebert, „kulturoznawczyni” z organizacji „Dom Otwarty” (aktywnie działającej na rzecz przyjmowania uchodźców i „walce z rasizmem”) została zapytana przez prowadzącą program, czy islam zagraża Europie.

Koniecznie przeczytaj: Mamed Chalidow „Islam zabrania bicia po twarzy. Nie wolno wyrażać agresji i bić ludzi” [WIDEO]

Czytaj też: Manipulacja TVN-u na temat Romów. „Po przejściu na islam przestali kraść”. Jak było naprawdę? [FOTO]

Równie dobrze mogłaby mnie Pani zapytać, czy Marsjanie planują jutro wylądować na Ziemi. To jest pytanie mniej więcej tej samej kategorii – odpowiedziała uczestniczka programu.

A czy zna Pani jakieś zamachy organizowane przez Marsjan? - wtrącił się drugi prowadzący, który swoją mocną ripostą wywołał rozbawienie części publiczności.

Cytowany fragment programu od ok. 19 minuty nagrania.

Warto przeczytać: Amerykanin miażdży w czasie dyskusji agresywną muzułmankę. „Gdzie jest Twój hidżab?” [WIDEO PL]

Podziel się