Szukaj

Sensacyjne doniesienia BBC. Selekcjoner reprezentacji Rosji zastąpi Adama Nawałkę i poprowadzi polską kadrę?

02-07-2018 16:58
Stanisław Czerczesow Fot. Кирилл Венедиктов / wikimedia.org / CC BY-SA 3.0
Podziel się

Brytyjska telewizja podaje informacje, które miała uzyskać od przedstawicieli PZPN. Wynika z nich, że jednym z kandydatów na nowego selekcjonera polskiej kadry jest obecny trener rosyjskiej reprezentacji Stanisław Czerczesow.

Już jutro dowiemy się, czy Adam Nawałka nadal będzie prowadził polską reprezentację. Decyzja ws. selekcjonera ma zostać podana we wtorek w samo południe na konferencji prasowej.

Tymczasem mnożą się plotki na temat nazwisk potencjalnych kandydatów na zastępstwo dla Nawałki. Wśród nich niespodziewanie pojawił się Stanisław Czerczesow, obecny trener rosyjskiej kadry.

Sensacyjną informację podała BBC. Jak podają brytyjscy dziennikarze, PZPN jest zainteresowany pozyskaniem rosyjskiego szkoleniowca.

Koniecznie przeczytaj: Andrzej Duda w szatni polskiej reprezentacji. Furorę zrobiły muzyka w tle i żart Sławomira Peszko [WIDEO]

Czytaj też: Zbigniew Boniek wybrany na kolejną kadencję prezesa PZPN

O doniesieniach BBC poinformował Jakub Krupa, korespondent Polskiej Agencji Prasowej w Wielkiej Brytanii.

Komentatorzy BBC mówią o zainteresowaniu PZPN usługami trenera Rosji Stanisława Czerczesowa jako potencjalnego nowego selekcjonera reprezentacji Polski

- napisał na Twitterze.

Stanisław Czerczesow znany jest polskim kibicom. W sezonie 2015/2016 był szkoleniowcem Legii Warszawa, z którą zdobył wtedy tytuł Mistrza Polski i Puchar Polski.

Warto przeczytać: Radosław Sikorski znieważony przez rosyjskiego deputowanego podczas rozmowy w BBC – „To nie jest sprawa polskiej prostytutki”

Podziel się