Szukaj

Tadeusz Cymański zaprezentował swoje umiejętności wokalne. Podczas porannego programu zaśpiewał fragment piosenki Pawła Kukiza [wideo]

22-03-2018 20:05
Tadeusz Cymański Fot. RozmowaRMF / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

W czwartek gościem programu „Poranna rozmowa” na antenie RMF FM był poseł PiS-u Tadeusz Cymański. Podczas wywiadu polityk dał się przekonać do zaśpiewania fragmentu utworu Pawła Kukiza pt. „Miasto budzi się”.

Niespodziewany występ wokalny Tadeusza Cymańskiego to reakcja na propozycję Pawła Kukiza, który w środę, podczas porannego wywiadu na antenie RMF FM, zaproponował mu nagranie piosenki w duecie:

Pan Tadeusz Cymański ma tak wspaniały głos i tak wspaniałą wenę twórcza, że mógłby być popularny w świecie sztuki.

W czwartek na te słowa odpowiedział sam zainteresowany, czyli polityk PiS-u, który podczas porannej rozmowy stwierdził:

Koniecznie przeczytaj: Paweł Kukiz żartobliwie skomentował poranną wypowiedź Joanny-Scheuring- Wielgus. „Dla mnie jest Pani Ryszardem w Spódnicy” [foto]

Czytaj też: „Biedny jak Gowin” - Paweł Kukiz zaprezentował w radiu swoją nową piosenką. Dziennikarka nie mogła powstrzymać śmiechu: „Jest Pan okrutny” [wideo]

To ślad sympatii i przesada ogromna. Lubię Pawła, a że to jest jakieś echo wzajemne, cieszę się bardzo, to miłe, od takiego muzyka – czy trzeba lepszej reklamy? 

W dalszej części wywiadu Robert Mazurek zasugerował mu, że mógłby zrobić większą karierę w showbiznesie niż w polityce. W reakcji na ten słowa Tadeusz Cymański odparł:

Oj, raz, że wiek, i talent nie taki, jak u Pawła, nie ma się co porównywać… Ja lubię muzykę, na miłość do muzyki mógłbym się z nim mierzyć, bo kocham ją, tego się nie wstydzę, ale jeśli chodzi o wyczyny estradowe, to jest nieporównanie znakomity, i on jest taki naturalny też.

Co ciekawe, podczas rozmowy dziennikarz skutecznie namówił posła PiS-u do zaśpiewania fragmentu popularnej piosenki Pawła Kukiza. Już po chwili wczuł on się w nietypową dla siebie rolę i zaśpiewał:

 Miasto budzi się z naszymi marzeniami / Szumem ulic woła mnie…

Swój występ polityk PiS-u skwitował następującymi słowami: 

Na dzień dobry, pozdrawiam Pawła Kukiza, widać, że jestem ambasadorem jego muzyki. I będę. A poza tym to jest bardzo porankowa piosenka. 

Warto przeczytać: Przewodniczący PO zaproponował likwidację gabinetów politycznych. Paweł Kukiz bardzo szybko przypomniał mu o pewnym fakcie [wideo]

Podziel się