Szukaj

Córka Jolanty Brzeskiej skomentowała wynik wyborów w Warszawie. Przejmujący wpis [foto]

23-10-2018 13:36
Magdalena Brzeska Fot. Telewizja Republika / YouTube.com / screen YouTube
Podziel się

Magdalena Brzeska, córka Jolanty Brzeskiej opublikowała wpis, w którym skomentowała wyniki wyborów prezydenckich w Warszawie. Jej zdaniem, wszystko to, co udało się wywalczyć komisji weryfikacyjnej dla ofiar dzikiej reprywatyzacji w stolicy, zostanie teraz zaprzepaszczone.

Rodzina Brzeskich to jedna z wielu warszawskich rodzin, które ucierpiały w wyniku tzw. dzikiej reprywatyzacji. Jolanta Brzeska, aktywna i bezkompromisowa działaczka ruchu lokatorskiego, zapłaciła najwyższą cenę za swoją walką z tym procederem. Sprawców jej śmierci do dziś nie złapano.

Po niedzielnych wyborach samorządowych w Warszawie jej córka, Magdalena opublikowała wpis, w którym stwierdziła, że wszystko to, co udało się uzyskać dla poszkodowanych dzięki komisji weryfikacyjnej, zostanie teraz stracone:

Koniecznie przeczytaj: To nagranie rozbawiło internautów do łez. Pękający z dumy Rafał Trzaskowski i skandujący jego imię „tłum” [wideo]

Czytaj też: Nie żyje Rafał Bebak. Kandydat PiS na radnego Jaworzna zmarł podczas akcji plakatowania miasta

No to kochani koniec. Już na 100% nie mam co liczyć, że kiedykolwiek odzyskam jakieś pieniądze przyznane mi przez Komisję Weryfikacyjną. Nie mam co liczyć, że ktoś zwróci mi to, co zabierał mi nienależnie komornik. Bo przecież dalej rządzą ci sami. W tej chwili mam przedsądowe wezwanie do zapłaty za czynsz. Myślałam, że się uda. Tak - liczyłam po cichu, miałam nadzieję. Wiem. Nadzieją matką głupich. I jak masz liczyć - licz na siebie. Zawiodłam. Nie daję już rady. I takie życie nie ma sensu.

Warto przeczytać: Kuba Wojewódzki skomentował porażkę Patryka Jakiego. „Goń się leszczu” [foto]

Podziel się