Szukaj

Mistrzowski komentarz Roberta Mazurka. Tak zareagował na słowa dotyczące przyszłości Nowoczesnej [wideo]

07-12-2018 14:25
Mistrzowski komentarz Roberta Mazurka Fot. PikuśPOL / Twitter.com / screen Twitter
Podziel się

Przyszłość Nowoczesnej rysuje się w ciemnych barwach. Tuż po tym jak szeregi ugrupowania opuściło 8 posłów, przestał istnieć klub poselski partii. Przewodnicząca Katarzyna Lubnauer w trakcie audycji na antenie RMF FM starała się przekonywać, że sytuacja nie jest tak dramatyczna, jak kreują ją media oraz że wartości propagowane przez nią i jej współpracowników wciąż są żywe. Na cięty komentarz red. Roberta Mazurka nie trzeba było długo czekać.

Podczas programu red. Mazurek mówił, że jego wygląd i ubiór nie jest przypadkowy, gdyż przygotował się na stypę po Nowoczesnej: 

Ta koszula, to że nie jestem ogolony, te chusteczki... To na stypę po Nowoczesnej. Zdania nie zmieniłem, na stypę się tak ubrałem. Jak miałem się ubrać? Jak Lech Wałęsa w koszulce z napisem „Konstytucja”?

Wówczas goszcząca w studiu Katarzyna Lubnauer odparła:

Pogłoski o naszej śmierci są mocno przesadzone.

Koniecznie przeczytaj: Katarzyna Lubnauer o posłach, który opuścili klub Nowoczesnej: „Nie są już w partii. Mogą wstąpić do PO”

Czytaj też: „Partia nowoczesnych ekspertów od gospodarki”. Dziennikarz podsumował wyjaśnienia szefowej Nowoczesnej [wideo]

Pomimo tych słów redaktor Robert Mazurek kontynuował swoją wypowiedź:

Mark Twain tak mówił. Wie Pani... To z emocji. Ja po prostu bardzo to przeżywam. Spieszmy się kochać partie, tak szybko odchodzą.

Wtedy przewodnicząca Nowoczesnej po raz kolejny powtórzyła, że sytuacja jej ugrupowania nie jest dramatyczna:

Wartości tej partii na pewno będą trwały.

 Wówczas prowadzący rozmowę dziennikarz odparł:

I długi.

Warto przeczytać: Schmidt o Lubnauer i Gasiuk-Pihowicz: „Nie ma dwóch posłanek, które tak by się nie lubiły” [wideo]

Podziel się