Szukaj

Horror w Cieszanowie. 13-latka bestialsko pobita. Zakrwawiona zdołała doczołgać się do domu

28-03-2019 14:03
policja, karetka pogotowia
Podziel się

13-latka z Cieszanowa została brutalnie pobita. Z ciężkimi obrażeniami głowy trafiła do szpitala. Podejrzanym jest jej o rok starszy kolega ze szkoły. Chłopak nie przyznaje się do winy.

Do pobicia doszło 16 marca w Cieszanowie na Podkarpaciu, kiedy 13-latka i 14-latek wracali z salonu gier do domu. Kolega ze szkoły miał zaatakować dziewczynkę w ziemiance niedaleko jej domu - opisuje „Fakt”. Ofiara prawdopodobnie była uderzana kamieniem po głowie.

Zakrwawiona nastolatka resztkami sił doczołga się do domu. Drzwi otworzył jej stary brat, któremu zdołała powiedzieć parę słów zanim straciła przytomność. 13-latka miała przekazać, że pobił ją kolega.

Koniecznie przeczytaj: Patologia. 13-latka brutalnie pobiła 40-letnią kobietę w Głogowie. Nagranie opublikowała policja [WIDEO]

Czytaj też: 13-letni chłopiec z Polski okradziony i brutalnie pobity w Wielkiej Brytanii

Dziewczynka w ciężkim stanie została przetransportowana do szpitala w Lubaczowie. Przeszła wielogodzinną operację. Miała pęknięta czaszkę, złamaną szczękę i nos oraz liczne stłuczenia. Lekarze mieli stwierdzić, że jeszcze nie widzieli tak pobitego dziecka.

Stan 13-latki jest na tyle poważny, że lekarze nie zgodzili się na jej przesłuchanie. 14-latek, który jest podejrzanym o pobicie nie przyznał się do winy.

Policja przesłuchała natomiast osobę, którą wskazała pokrzywdzona w rozmowie ze swoim bratem. Wskazany chłopak nie przyznaje się do popełnienia tego czynu

- powiedziała polsatnews.pl Monika Tomczyszyn-Pachołek z Komendy Powiatowej Policji w Lubaczowie.

Materiały związane ze sprawą zostały przekazane do wydziału rodzinnego i nieletnich Sądu Rejonowego w Lubaczowie, który będzie podejmować dalsze kroki.

Warto przeczytać: Próba gwałtu na 13-letniej dziewczynce w Blackburn. Policja publikuje nagranie [WIDEO]

Podziel się