Szukaj

„Rzeź”, „Mordowanie”, „Zagłada”. Celebrytki stają w obronie dzików. Jeszcze niedawno promowały czarne marsze[foto]

10-01-2019 11:55
Celebrytki w obronie dzików Fot. Ostaszewska/Rusin/wozniak_starak / Facebook/Instagram / screen
Podziel się

Zapowiedzi ministerstwa rolnictwa o odstrzale dzików nie spodobały się niektórym polskim celebrytom. Maja Ostaszewska, Kinga Rusin i Agnieszka Woźniak-Starak piszą o rzezi i mordowaniu niewinnych zwierząt, chociaż wcześniej wzywały do udziału w proaborcyjnych czarnych protestach.

NIEEEEEEEEE!!!!!!! NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO WYMORDOWANIA WSZYSTKICH DZIKÓW W POLSCE!!! Rzeź 210 000 (!!!) dzików oznacza koniec tego gatunku w Polsce! Zalejmy skrzynkę mailową premiera Morawieckiego!

- pisze na Facebooku prezenterka TVN Kinga Rusin (pisownia oryg. – red.).

Kochani wielka mobilizacja!!!!!!!! Proszę odpisujcie tę petycję!!!!???? Minister Środowiska jednym podpisem skazuje na zagładę niemalże całą populację dzików!!! Do końca lutego odstrzelonych ma być 210 000 z 229 000 żyjących w naszym kraju. W tym młode, ciężarne lochy oraz osobniki żyjące w Parkach Narodowych (…) Nie możemy dopuścić do tej rzezi, która ma się zacząć już w najbliższą sobotę!

Koniecznie przeczytaj: Maja Ostaszewska martwi się o ciężarne lochy. Mocna riposta Magdaleny Ogórek [foto]

Czytaj też: Raper nie wytrzymał: „Brońmy dzików?! 42 miliony zamordowanych dzieci, a my bronimy dzików?” [wideo]

- wtóruje jej aktorka Maja Ostaszewska, znana także z podobnych akcji w obronie karpi.

Do grona obrończyń dzików dołączyła inna gwiazda TVN, prezenterka Agnieszka Woźniak-Starak.

Do rządzących: Łapy precz od dzików!!! (…) Przeszkadzają wam dziki, a nie przeszkadzają pedofile w polskim kościele!??? (…) RZEŹ 210 000 DZIKÓW W POLSCE! TO OZNACZA KONIEC TEGO GATUNKU W NASZYM KRAJU!

- alarmuje celebrytka.

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

Do rządzących: Łapy precz od dzików!!! Niszczycie wszystko, całą przyrodę! Niszczycie puszczę, drzewa, zwierzęta! Gdzie jest ich wielki miłośnik - prezes Kaczyński? Czy prezes kocha tylko własne koty?! Dlaczego z projektu ustawy o ochronie zwierząt zniknął zapis o zakazie hodowli zwierząt futerkowych, panie prezesie? Dlaczego pozwala pan na to barbarzyństwo??! Co wy wyprawiacie?! Przeszkadzają wam dziki, a nie przeszkadzają pedofile w polskim kościele!??? To ich wolicie chronić? Czy ktoś zatrzyma to szaleństwo??? Ludzie, to jest XXI w, środek Europy! JESTEM WŚCIEKŁA! Podpiszcie petycję (link w bio) i przyłączcie się do protestów - dziś o 18.00. w Warszawie pod Sejmem przy pomniku AK oraz w piątek o 17.00. na Rynku Głównym w Krakowie ????????????❤️ #Repost @wwfpolska with @get_repost ・・・ ????????????RZEŹ 210 000 DZIKÓW W POLSCE! TO OZNACZA KONIEC TEGO GATUNKU W NASZYM KRAJU!???????????? . Minister Środowiska skazał na zagładę niemalże całą populację dzików! Jego decyzję stanowczo krytykują sami myśliwi - to wykracza poza myśliwską etykę - mówią. . Do końca lutego prawie wszystkie dziki w Polsce zostaną zabite. Także młode, ciężarne lochy oraz osobniki żyjące w parkach narodowych. Razem ponad 210 000 zwierząt! To działanie okrutne, kosztowne i całkowicie pozbawione podstaw naukowych. Powodem tak haniebnej decyzji jest rozprzestrzeniający się wirus, ale za jego przenoszenie odpowiedzialny jest człowiek. ➡Potępiamy zachowanie Ministra i sprzeciwiamy się wytępieniu populacji dzików w Polsce! NIE MOŻEMY DOPUŚCIĆ DO WYMORDOWANIA NIEMALŻE CAŁEJ POPULACJI DZIKÓW W POLSCE!

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Sty 9, 2019 o 2:17 PST

W walkę o prawa dzików włączają się także przedstawiciele skrajnej lewicy, w tym Magdalena Środa.

Dla panów z Ministerstwa Środowiska, Polskiego Związku Łowieckiego, dla Głównego Lekarza Weterynarii i jeszcze OPZZ rolników trzeba znaleźć jakąś wojnę. Pragnienie zabijania (nadmiar testosteronu? jakiś rodzaj upośledzenia płatów czołowych?) mąci im mózgi więc zabierają się za katowanie dzików. Mają wybić całą populację!! Może wysłać ich do walki z państwem islamskim?? Może gdzieś jest jakiś fajny front walki z równymi sobie? Niech chłopaki postrzelają sobie do przeciwników ale dlaczego do bezbronnych dzików!?!?

- pisze w swoim feministycznym wywodzie Środa.

Co łączy wszystkie powyższe orędowniczki praw dzików i obrończynie ciężarnych loch? Ostaszewska, Rusin, Woźniak-Starak i Środa nie miały najmniejszych oporów, aby zachęcać do udziału w proaborcyjnych protestach. Życie dzików ważniejsze niż życie nienarodzonych dzieci?

 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie.
 
 

#czarnyprotest

Post udostępniony przez Agnieszka Woźniak-Starak (@aga_wozniak_starak) Wrz 22, 2016 o 3:14 PDT

Hipokryzję celebrytkom wytykają internauci.

Warto przeczytać: Nosowska i Margaret śpiewają… w obronie dzików. Miażdżące odpowiedzi internautów [wideo]

Podziel się